Džordana Butkutė | Drive in live | Vilnius

, Laisvės pr. 5 Vilnius
Balandžio 30 d. DRIVE IN LIVE scenoje – didžiausias Lietuvos arenas sprogdinanti, POP muzikos karalienė – jos ekscelencija, jos didenybė – DŽORDANA BUTKUTĖ!
Džordanos koncertai – išskirtiniai. Tokio koncerto tikėkitės ir balandžio 30 d., nes karalienė yra karalienė, todėl kartelė nuleista – nebus. Pilnas grupės sąstatas ir galingiausi DŽORDŽOS hitai, nuo kurių kilnosis jūsų automobilių kapotai. Išgirsite ne tik “Nemylėjau tavęs”, “Vienas namuose”, bet ir naujausius, radijo topuose ilgam įstrigusius kūrinius.
Vilniuje Džordana nekoncertavo lygiai 100 000 metų ir tai yra dar viena priežastis, kodėl karalienė sutiko čia surengti savo šou. Nesudeginta ant laužo, nepralenkiamoji hitų kalvė DŽORDŽA sugrįžta į sostinę, todėl ruoškitės aukščiausios klasės pasirodymui. Ponios ir ponai, Džordanai žengus į sceną – užsisekite saugos diržus!
Bilietų skaičius į šį koncertą – labai ribotas. 200 automobilių – būtent tiek laimingųjų turės galimybę dalyvauti Džordanos koncerte, todėl skubėkite tapti tuo laiminguoju, kurį balandžio 30 d. Džordana paskiepys karališkaja DŽO vakcina. Vienas žingsnis ir jūs – nemirtingi!
Iki greito, karaliene!

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.