Black Wave: Orbe, Kameu, TAG

, Kauno g. 5, Vilnius
Nors Orbe yra kilęs iš vieno piečiausių saulėtosios Ispanijos miestų, jo skambesys yra rūstus, tamsus ir šaltas. Ispanas tiki, kad techno ir elektroninė muzika yra būdas kontaktuoti su ateitimi – ir futurizmo stokos jo kūrybai tikrai neprikiši. Tai yra aukščiausios prabos hipnotinis techno, kuriame jungiasi aštuonerių metų patirtis, nesibaigianti meilė muzikai ir profesionalus garso inžinieriaus išsilavinimas.
—–
Although Orbe was born in one of Spain’s southernmost towns, warm and full of sunshine, his sound is nordic, dark, and cold. The Spanish believes that techno and modular electronics are methods to contact the future, and you really cannot blame his productions for the lack of futurism. It’s the hypnotic techno of the highest class, which blends a lifelong passion for music, eight years of experience, and the skills of a professional sound engineer.
—–
ORBE (Axis, ES)
https://bit.ly/OrbeSC
—–
Bilietai prie durų: nuo 5 €.
Klubas pasilieka teisę neįleisti svečių be papildomo paaiškinimo.
—–
Tickets on the door: from 5 €.
The club reserves the right to deny entrance without disclosure of reasons.
—–
Kablys + Club, Kauno g. 5, Vilnius, LT.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.