A lyga: FK „Žalgiris“ – DFK „Dainava“ [siekiam rekordo!]

VISAS STADIONAS: FK „Žalgiris“ – „Dainava“
Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadionas (Stadiono g. 2, Vilnius)

FK „Žalgiris“ kviečia visus futbolo mėgėjus užpildyti stadioną, siekti lankomumo rekordo ir susikurti sau neeilinę futbolo šventę!

Perkant rungtynių bilietą iki gegužės 31 d. už minimalią kainą galima įsigyti unikalius marškinėlius, kurie simbolizuoja istorinį „Žalgirio“ žygį Europoje 2022 metų sezone. Abonementų savininkai gali įsigyti marškinėlius nurodę abonemento kodą. Marškinėlius bus galima atsiimti stadione renginio dieną arba kitoje nurodytoje vietoje (perkantys gaus informaciją el. paštu).

Birželio 11 dieną žiūrovai laukiami nuo 14:00 laukiami LFF stadione – čia bus galimybė užkąsti su grill maistu, praleisti laiką su žaidimais ir tėvams, ir vaikams.

16:00 prasidės rungtynės tarp „Žalgirio“ ir „Dainavos“. Abi komandas skanduotėmis palaikys gausiausios Lietuvoje futbolo aistruolių grupės.

Išankstiniai bilietai į rungtynes pigesni (rungtynių dieną brangs).
Nemokamai įleidžiami neįgalieji, senjorai, vaikai iki 12 metų, Ukrainos piliečiai. Būtina pateikti įrodantį dokumentą.
Nuolaidos taikomos studentams (-30%) ir moksleiviams (-50%).
Žiūrovams rekomenduojama atvykti ne vėliau kaip 30 min. iki rungtynių pradžios.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.