Skambėk su kvintetu II

, Šaulių g. 36, Klaipėda

Koncertas šeimai
Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Jonas Katauskas (trimitas), Monika Miliauskienė (valtorna), Arvydas Stakvilevičius (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)
Solistai: Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijos, E. Balsio menų gimnazijos, J. Kačinsko muzikos mokyklos, J. Karoso muzikos mokyklos, Kretingos muzikos mokyklos mokiniai
Koncerto vedėja – Jonė Girdzijauskaitė
Programa: Antonio Vivaldi, Wolfgang Amadeus Mozart, Claude Bolling, Ástor Piazzolla, Jurij Čugunov, Bobby Darin, Elena Laumenskienė, Andrius Kulikauskas

Klaipėdos koncertų salė daug dėmėsio skiria edukaciniams projektams, koncertams šeimai ir jaunimui. Visi šie projektai labai įdomūs ir skirtingi. Nemažai jų rengia Klaipėdos brass kvintetas, 2018 metų rudenį pradėjęs renginių ciklą ,,Skambėk su kvintetu“. Jame kartu su kvintetu pasirodo gabiausi Klaipėdos ir Vakarų Lietuvos regiono moksleiviai, grojantys pačiais įvairiausiais instrumentais. Kolektyvo meno vadovas Sigitas Petrulis subūrė gausių šiam sumanymui pritariančių pedagogų ir moksleivių būrį.
Pasak S. Petrulio, ,,antroji ,,Skambėk su kvintetu“ programa bus dar labiau išskirtinė. Varinių pučiamųjų kvintetas turi savo specifiką, braižą, skambesį ir galimybes. Ruošiant šią programą neužteko išrinkti talentingą vaiką, reikėjo galvoti apie kūrinio natas, aranžuotę, skambesį, stilių ir bendrą rezultatą. Manau, kad mums pavyko. Koncerte skambės reti instrumentų deriniai: brass kvintetas ir fortepijonas, brass kvintetas ir smuikas, netgi brass kvintetas ir kanklės bei kitos netipiškos sudėtys“.
Beje, visi Klaipėdos brass kvintete grojantys atlikėjai yra Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijos absolventai: Sigitas Petrulis (trimitas), Jonas Katauskas (trimitas), Monika Miliauskienė (valtorna), Arvydas Stakvilevičius (trombonas) ir Vidmantas Liasis (tūba).

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.