Martynas Levickis. Solo | Palangos Kurhauzas

, Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga

Kol dauguma akordeonistą Martyną Levickį pratę sutikti sausakimšose salėse, stovint prieš jo vadovaujamus ansamblius ar pasirodant drauge su kitais atlikėjais, šis muzikos „Don Kichotas“ vis dar nepaliauja ieškoti unikalaus solo akordeono skambesio.

Rečitalis – ne toks jau dažnas reiškinys Martyno repertuare. Pirmiausiai todėl, kad ši koncerto forma – tikras iššūkis atlikėjui. Ji reikalauja ilgo ir nelengvo pasiruošimo, ypatingo detalumo ir kruopštaus darbo, siekiant prikaustyti publikos dėmesį. Taigi priešaky – intymus, grakštus ir jautrus pasirodymas, kuriame skambės klasikinės muzikos ir šiuolaikinių akordeono kūrinių interpretacijos.

„Akordeonas – tai vis dar vietos po saule ieškantis instrumentas, todėl man kaskart krenta didžiulė atsakomybė pristatyti gražiausias jo puses ir parodyti dar neatrastąsias. Kiekvienas koncertas padeda siekti tikslo, todėl, tikiu, kad ir šis pasimatymas Palangos „Kurhauze“ bus ypatingas“ – kviečia Martynas.

Programoje klasikinė muzika
𝐊o𝐧𝐜𝐞𝐫𝐭𝐚𝐬 𝐯𝐲𝐤𝐬 𝐥𝐚𝐢𝐤𝐚𝐧𝐭𝐢𝐬 𝐯𝐢𝐬𝐮̨ 𝐋𝐑 𝐕𝐲𝐫𝐢𝐚𝐮𝐬𝐲𝐛𝐞̇𝐬 𝐧𝐮𝐬𝐭𝐚𝐭𝐲𝐭𝐮̨ 𝐬𝐚𝐮𝐠𝐮𝐦𝐨 𝐫𝐞𝐢𝐤𝐚𝐥𝐚𝐯𝐢𝐦𝐮̨.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.