Labdaros ir paramos koncertas “Švęskime gyvenimą“

, Nemuno g. 51, Klaipėda

Labdaros ir paramos fondas „Mamų Unija“ džiaugiasi, galėdama pakviesti Klaipėdiečius ir miesto svečius prisidėti prie tęstinio ir prasmingo paramos ir labdaros koncerto „Švęskime gyvenimą“.

Koncerte dainuos Deivis Norvilas ir Renata Voitechovskaja Norvile, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos berniukų ir jaunuolių choras „ Gintarėlis „, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos styginių instrumentų orkestras bei Klaipėdos Universiteto šokių grupė KU Leaderdance.

Šis koncertas skirtas palaikyti onkologinėmis ligomis sergančius vaikus ir jų šeimas. Paramos koncerto programoje visi atlikėjai dalyvauja neatlygintinai. Visos už bilietus į koncertą surinktos lėšos bus skirtos padėti mažiesiems ligoniukams bei jų gydymui reikalingiems nekompensuojamiems vaistams pirkti. Kiekvieno iš Jūsų dėmesys ir meilė yra be galo svarbus ir reikalingas.
Renginio iniciatoriai: LPF „Mamų Unija“
Renginį remia ilgametis rėmėjas: „Ibis Styles Klaipeda Aurora“
Renginio partneriai: „Bilietai.lt“
Paramos ir labdaros koncerte galėsite laimėti mūsų rėmėjo BCNeptūnas dovanas su parašais: marškinėlius, kamuolius, kepures.
Informacinis partneris Dienraštis „Vakarų ekspresas“

Apie „Mamų Uniją“ – tai paramos ir labdaros fondas, kuris nuo 2008 metų rūpinasi kiekvienu Lietuvos vaiku, susirgusiu onkologine liga. Teikia finansinę pagalbą, organizuoja terapinius-kūrybinius užsiėmimus vėžiu sergantiems vaikams ir jų tėveliams ligoninėse, rengia šventinius renginius, susitikimus, temines popietes; pildo sergančių vaikų svajones; padeda tėvams ar globėjams gauti kvalifikuotų specialistų pagalbą. Formuoja tolerantišką visuomenės požiūrį į sergančius vėžiu vaikus ir juos auginančias šeimas, puoselėja pagalbos silpnesniam tradicijas Lietuvoje, organizuoja viešas socialines akcijas.
Daugiau informacijos apie fondo veiklą: www.mamuunija.lt

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.