Komedija „Arabiška naktis“. Rež. Cezaris Graužinis

Gruodžio 9, 2018 @ 19:00 - 20:30
Klaipėdos dramos teatras, Teatro g. 2, Klaipėda

Vienos dalies komedija pagal Rolando Schimmelpfennigo pjesę
N-16

Režisierius Cezaris Graužinis
Dailininkė Anželika Šulcaitė
Šviesų dailininkas Rimas Petrauskas
Vaidina: Brigita Arsobaitė, Paulius Čižinauskas, Tomas Dapšauskas, Šarūnas Gedvilas, Vilma Raubaitė

„Arabiška naktis“ – tai komedija apie jaunus žmones, pasiklydusius savo sapnų, jausmų ir realybės labirinte. Ieškodami išėjimo iš jo, jie patiria netikėčiausius komiškus ir fantastiškus nutikimus, jie susitinka, vienas kitą praranda ir vėl susitinka. O visi vaidinimo įvykiai ir peripetijos, vedantys personažus finalo link, ir yra ne kas kita, kaip nepakartojamas pirmojo bučinio skonis.

Spektaklio metu žiūrovas yra kviečiamas pasiduoti fantazijos srautui ir drauge su aktoriais atrasti magišką vaizduotės pasaulį, kur viskas įmanoma.

Šis debiutinis „cezario grupės“ spektaklis, tik sušvitęs Lietuvos teatro padangėje, tuoj pat susilaukė publikos simpatijų bei buvo aukštai įvertintas teatro profesionalų – vos susikūrusi „cezario grupė“ buvo pagerbta „Auksiniu scenos kryžiumi“ – aukščiausiu Lietuvos teatro apdovanojimu. Vaidinimas buvo parodytas tarptautiniuose teatro festivaliuose Helsinkyje, Rygoje, Maskvoje, Sarajeve.

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami organizatorių, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.