Česlovas Gabalis, Vytautas Rumšas ir Vilniaus divertismentas „Naktis Manhatane“

Atlikėjas Česlovas Gabalis, lengvosios muzikos profesionalai „Vilniaus divertismentas“ ir aktorius Vytautas Rumšas kviečia į jaukų, šilta ir jausmingą koncertą „Naktis Manhatane“.

Gražų auksinį rudens vakarą šis koncertas ne tik sušildys kiekvieną, bet ir nukels į legendinį muzikos laikotarpį ir niekada nemiegantį naktini Manhatana.

Į naktinį ir niekada nemiegantį Niujorką keliausime muzikos garsais kartu su išskirtinio balso atlikėju Česlovu Gabaliu, lengvosios muzikos profesionalais – instrumentiniu ansambliu „Vilniaus divertismentas“ (Vadovė Irena Karsokienė), bei aktoriumi Vytautu Rumšu, kuris mintimis ir eilėmis supažindins su nuostabiuoju naktiniu XX a. Niujorku.

Koncerte skambės 1930–1960 m. Amerikos kompozitorių „aukso amžiaus“ romantiškiausios dainos: „Night in Manhattan“, „Stardust“, „Smile“, „Isn‘t it romantic“, bei populiarios melodijos iš XX a. miuziklų bei kino filmų – „Mėnesienos serenada“, „Vyras ir moteris“, „Diena ir naktis“ ir kiti kūriniai. Jie Palangoje susirinkusią publiką nukels į XX a. Niujorką – spindintį, nostalgišką, meilės kupiną ir „niekada nemiegantį“ miestą.

Instrumentinis ansamblis „Vilniaus divertismentas“:
Vadovė Irena Karsokienė,
Žilvinas Malikėnas (smuikas),
Ramunė Grigienė (smuikas),
Ilona Meškėnienė (smuikas),
Feliksas Zakrevskis (fortepijonas),
Irena Karsokienė (violončelė),
Ernestas Ramelis (violončelė),
Marius Leiburas (mušamieji),
Eugenijus Mikšys (bosinė gitara),
Ugnius Vaiginis (trimitas).

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.