Arklio Dominyko meilė

Gruodžio 9, 2018 @ 12:00
Klaipėdos dramos teatras, Teatro g. 2, Klaipėda

Arklio Dominyko meilė

Popierinių (origami) lėlių vaidinimas pagal Vytauto V. Landzbergio labai savitą, keistą pasaką, kupiną švelnaus humoro, taip pat nuoširdžių draugystės, ištikimybės, meilės jausmų. Knygos siužetas stebinantis, paradoksalus. Laukinis arklys Dominykas sutinka ir pamilsta gražią ir truputį aikštingą rugiagėlę. Artėjant žiemai, arklys nuskina rugiagėlę ir paslepia, nes šalna kėsinasi ją sušaldyti, o pats iškeliauja į Afriką. Jo kelionė įdomi ir sudėtinga. Dominykas susitinka baltąją mešką, krokodilą, kupranugarių, begemotuką ir kitokių veikėjų. Pagaliau Dominykas patenka į rugiagėlių pievą, iš kurios kilusi jo mylimoji. Artėjant pavasariui Dominykas grįžta į Lietuvą, nes vėl turi išdygti jo rugiagėlė.

Vytauto V. Landzbergio tekstas, popierinės origami lėlės lietos akvarele (dailininkė Liuda Liaudanskaitė) įdomiai ir subtiliai papasakoja šia nuostabią meilės istoriją.

2015m. Spektaklis nominuotas geriausiu metų spektakliu vaikams Klaipėdoje.
2015m. Lėlių festivalis „Karakumų asilėlis“ (organizatoriai Klaipėdos lėlių teatras)
2015m. „Arklio Dominyko pasakų festivalis“ ( organizatoriai Vytauto Kernagio fondas)
2015m.“ Lėlių festivalis „Vėjų arkiukas“ ( organizatoriai Širvinyų kultūros centras)

Režisūra- Kamilė Kondrotaitė
Dailė- Liuda Liaudanskaitė
Muzika- Aušra Vaštakaitė
Vaidina- Liudas Vyšniauskas, Kamilė Kondrotaitė

Vaikai iki 2 metuku įleidžiami nemokamai.
Galioja „10 +1” taisyklė ( Renginio ambasadorius,( žmogus atlydėjęs bent 10 asmenų grupę pats gauna pakvietimą į renginį)
Grupėms taikoma 20 proc. nuolaida.
Bilietus platina tiketa.lt

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami organizatorių, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.