Dedikacija dainininkui Dietrich Fischer-Dieskau

Balandžio 18, 2018 @ 18:00 - 19:15
Kauno valstybinė filharmonija, L.Sapiegos g. 5, Kaunas

Vokalinės muzikos rečitalis
Dedikacija dainininkui Dietrich Fischer-Dieskau (1925-2012)
Romanas Kudriašovas – baritonas
Giedrė Muralytė-Eriksonė – fortepijonas.

Nacionalinės Operos Studijos Londone absolventas, baritonas Romanas Kudriašovas, šiemet debiutuosiantis žymiajame Glainborno festivalyje, ir tarptautinių konkursų laimėtoja, pianistė Giedrė Muralytė-Eriksonė, Lietuvos ir užsienio publikai yra paruošę jau ne vieną koncertinę programą, kartu koncertavę Vilniaus ir Kauno filharmonijose, Pažaislio, Užutrakio, ir kituose festivaliuose.
Šį pavasarį pristato savo naują koncertinę programą dedikuotą vienam žymiausių XX a. baritonų Dietrich Fischer-Dieskau.
Šis vokiečių baritonas turėjo įspūdingą 4 dešimtmečius trukusią tarptautinę karjerą, ir iki šiol yra labiausiai įrašinėtas klasikinės muzikos atlikėjas pasaulyje (virš 70 kompaktinių diskų ir plokštelių), buvęs aktyvus tiek operos scenoje, tiek Lied rečitaliuose.

Šiame koncerte išgirsite programą sudarytą tiek iš Lied, tiek iš operos arijų. Kiekvienas kūrinys žymės tam tikrą svarbų dainininko karjeros momentą: debiutinį vaidmenį operoje, pirmąjį viešą rečitalį, ariją, kurios pasaulinė įrašo premjera priklauso būtent Fischeriui-Dieskau; o pabaigoje atliksime dainą B. Britteno sukurtą pačiam Dieskau.

Jau ne pirmus metus koncertuojantys kartu atlikėjai puoselėja tradiciją patiems pasakoti kūrinių siužetą – taip sudominti žiūrovus, ir juos įtraukti į muzikinį vyksmą.
Dar labiau vystant šį betarpišką bendravimą su publika, šiame rečitalyje Romanas ir Giedrė papasakos ne tik kiekvieno kūrinio siužetą, bet ir konkrečios arijos ar dainos svarbumą Fischerio-Dieskau karjeroje, įdomias atlikimo aplinkybes.

R.Kudriašovas: „Manau, labai svarbu ne tik pažindinti publiką su įvairių laikotarpių klasikine muzika, bet ir žvelgiant per žymaus dainininko prizmę, pateikiant kontekstą, priartinti žiūrovą tiek prie mūsų atliekamos muzikos, tiek prie vokalinio meno bendrai.“

http://kaunofilharmonija.lt/dedikacija-dainininkui-dietrichui-fischeriui-dieskau-1925-2012/

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami organizatorių, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.