Švyturys BHouse

Švyturys BHouse – klubas ir gastrobaras viename, veikiantis 2018 metų vasarą rekonstruotos alaus gamyklos „Švyturys brewery“ patalpose.

Alus į šį modernų gastrobarą atkeliauja tiesiai iš „Švyturys brewery“, esančios už stiklinės sienos, tad galėsi stebėti ir patį alaus gamybos procesą.

„Ši vieta turi savo charakterį, čia pasaulines tendencijas perteiksime klaipėdietišku stiliumi, o visam koncepcijos išpildymui turime paruošę ne vieną staigmeną. Įvairias maisto kultūras derinsime su alumi, kviesime kulinarus ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio, eksperimentuosime savo maisto rūkykloje. Žmonių laisvalaikis – didžiulė atsakomybė, bet ir idėjų netrūksta. Tikimės, kad šis objektas taps ir regiono kultūriniu švyturiu“, – sako „Švyturys BHouse“ šeimininkai, kurie likus dar keliems mėnesiams iki atidarymo jau tvirtino, kad ši vieta Klaipėdoje taps „tikra bomba“.

Ar jiems pavyko įgyvendinti šiuos pažadus? Ateik ir įsitikink ;)

P.S. Beje, jei dar nežinai, „Švyturys BHouse“ šeimininkai – tie patys žmonės, kurie valdė vieną populiariausių klubų Klaipėdoje – „Kaštoną“. Jei esi buvęs /-us „Kaštone“, tau neabejotinai bus įdomų įvertinti naują „Kaštono“ komandos kūrinį.

Telefonai: +37064843555
Darbo laikas:
I - IV 16:00 - 00:00
V 16:00 - 02:00
VI 13:00 - 02:00
VII 13:00 - 23:00
Adresas: Kūlių Vartų g. 7

Sekmadienis Kovo 31, 2024