Muzikali tragikomedija – Dar Vienas Džokeris | Tamsta Club

, A. Strazdelio g. 1, Vilnius
STALIUKŲ REZERVAVIMAS: Įsigijus bilietą būtina staliuko / vietų rezervacija telefonu +370 680 21 534, arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 18:45.
DURYS: 18:00
RENGINIO PRADŽIA: 19:30
******************************
“Dar Vieną Džokerį” sulipdė:
režisierius, aktorius, idėjos autorius – Šarūnas Banevičius;
kompozitorius, muzikantas – Kęstutis Vaitkevičius;
scenografijos autoriai – Grigorijus Zundelovičius, Saulius Baltrūnas;
atlikėja – Agnė Šiaulytė (Petunija);
kostiumų dailininkė – Greta Ūbaitė;
garso režisierius – Anatolijus Len;
šviesų dalininkas – Gediminas Žemaitaitis;
režisieriaus asistentė – Eglė Kačiulytė Banevičienė;
organizatorius – Žiūrovų teatras;
********************************
“Žiūrovų teatro” kūrybinė komanda Lietuvos žiūrovams ruošia ypatingą staigmeną ir pristato subtilią, filosofišką, aktualią, įtaigią, vietomis labai drąsią ir nevengiančią juodo humoro – muzikalią tragikomediją “Dar Vienas Džokeris”.
Šiame spektaklyje Džokeris bus ne personažas, o greičiau būsena, kuomet nebesusitvarkai su vidiniu ir išoriniu chaosu, kuomet nebesusikalbi nei su savimi, nei su išoriniu pasauliu, kai jautiesi tarsi būtum likęs vienas žmogus tarp klounų, arba vienas klounas tarp žmonių.
Spektaklyje tokios nejaukios temos, kaip savižudybė, priklausomybė, psichikos sutrikimai ir kitos dvasinės ligos iš Džokerio lūpų suskamba kitaip, ligos įgauna netikėtų spalvų ir išradingų pamąstymų.
Tai istorija apie kiek senamadišką klouną, kuris šiuo metu jis išgyvena krizę, gal amžiaus, gal dar kokią kitą. Klouno gyvenimas ima griūti kaip kortų namelis: jis praranda mylimą žmogų, nemylimą darbą, namus ir bet kokį ryšį su išoriniu pasauliu. Visą laiką į gyvenimą žiūrėjęs kaip į neatsakingą žaidimą, galiausiai pasiekia tokią ribą, kai neišvengiamai reikia priimti sprendimą – tęsti žaidimą ir toliau tikėtis, kad pagaliau iškris tavo korta, ar vis gi pripažinti pralaimėjimą?

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.