Lietuviško alaus festivalis

, T. Kosciuškos g., Vilnius
Idėja sutelkti visus Lietuvos bravorus viename renginyje subrendo! Šiemet pirmą kartą organizuojamas “Lietuviško alaus festivalis”. Tegul tai būna vienintelė proga metuose kai vienoje vietoje galima sužinoti tiek daug apie lietuvišką alų ir susipažinti su jo kūrėjais.
Pristatyti savo gėrimus kviečiami alaus gamintojai nuo pačių mažiausių iki pačių didžiausių, nuo įsikūrusių mažiausiame kaimelyje iki esančių didmiesčiuose, nuo tradicinio kaimiško iki šiuolaikinio alaus. Tai renginys skirtas pažinti ir puoselėti mūsų šalies aludarystę! Čia kiekvienas aludaris bus renginio žvaigždė! Kiekvienas dalyvis turės vienodą plotą prisistatyti. Kiekvienas dalyvaujantis bravoras kartu bus ir renginio rėmėjas.
Kad visiems būtų smagiau, “Lietuviško alaus festivalis” vyks vasaros pradžioje (gegužės 31 – birželio 1 dienomis) Vilniuje Kalnų parko vasaros estradoje! Dvi dienas švęsti ir bendrauti kviečiami ne tik bravorai, bet ir visa minia žmonių. Todėl renginyje bus ne tik alaus, čia bus ir smagių pramogų, ir puikaus maisto. Labai svarbu paminėti, kad festivalyje laukiami ne tik alaus gerbėjai ar suaugusių draugų kompanijos, bet ir šeimos, nes tai skonių šventė. Čia bus galima prisijungti prie edukacinių žaidimų, sočiai papietauti gamtoje, o norintys galės ir pašokti!
Mintis organizuoti išskirtinai Lietuviško alaus festivalį kilo grupei entuziastų, jau organizuojančių kitus savo tarptautinius alaus festivalius Lietuvoje: nuo 2014-ųjų metų žiemos kraftinio alaus festivalį Žmogšalą ir nuo 2017-ųjų VAF (Vilniaus alaus festivalį). Sutikite, kad turime daug aludarių savo šalyje, bet neturime progos su jais susitikti vienoje vietoje. Tad tegu ta proga būna čia ir dabar: Kalnų parko estrada gegužės 31 – birželio 1 dienomis!
Skleiskime žinią apie Lietuvoje gaminamą alų visi kartu.
Festivalio darbo laikas: gegužės 31 d (nuo 15:00 iki 22:00) ir birželio 1 d. (nuo 12:00 iki 22:00).

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.