EYE VILNIUS: Vizijos neturi sienų

Žymėk gegužės 3-4 kalendoriuje – EYE pirmą kartą atvyksta į Vilnių!

Vienas didžiausių tarptautinių jaunimo renginių Local EYE (European Youth Event) atvyksta į Lietuvą. Šis Europos Parlamento inicijuotas renginys kas dvejus metus keliasi į skirtingų Europos Sąjungos šalių miestus ir neša europietiškas vertybes. EYE VILNIUS atneš ne tik dar neregėtų patirčių jauniems žmonėms iš Lietuvos miestų ir miestelių, bet ir suteiks progą susipažinti su jaunimu iš visos Europos.

Nuo Strasbūro tribūnų iki Vilniaus stogų – vizijos neturi sienų!

2024 metai ypatingai svarbūs mūsų valstybei – treji rinkimai bei narystės Europos Sąjungoje dvidešimtmečio sukaktis. Visa Europos Sąjunga ruošiasi Europos Parlamento rinkimams, tad EYE yra ne tik Lietuvos, bet ir visos Europos šventė. O geresnio laiko ir vietos švęsti demokratiją ir jos suteikiamas galimybes nerasi kitur nei gegužės 3-4 LITEXPO.

EYE VILNIUS programoje tavęs laukia įvairios diskusijos , debatai , dirbtuvės , pažintys su sprendimų priėmėjais, nevyriausybinio bei privataus sektoriaus atstovais bei bendraminčiais. O po įspūdžių kupinų dienų likusią energiją galėsi išnaudoti Lukiškių kalėjimo šokių aikštelėje, skambant atlikėjų dainoms ir DJ set’ams.

Registracijos pradžios, programos, atlikėjų, pašnekovų sąrašo ir kitos svarbios informacijos lauk jau greitai! Prenumeruok EYE VILNIUS naujienlaiškį, sek mus socialiniuose tinkluose Facebook, Instagram bei TikTok ir nepraleisk svarbiausių naujienų!

Visas nuorodas rasi čia: https://linktr.ee/eyevilnius

Generalinis renginio partneris: Europos Parlamentas

Renginio organizatoriai: LiJOT, VJOSAS

Renginio informacinis partneris: LRT

Renginio rėmėjai ir partneriai: Vilniaus miesto savivaldybė, LITEXPO, Lukiškių Kalėjimas 2.0, LR Seimas

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.