Šiuolaikinės muzikos festivalis Permainų muzika. „Jauna muzika“, Vaclovas Augustinas.

Rugsėjo 20, 2018 @ 18:30 - 20:15
Klaipėdos koncertų salė, Šaulių g. 36, Klaipėda

Ilgametė kompozitoriaus ir dirigento Vaclovo Augustino bendrystė su choru „Jauna muzika“ buvo įprasminta pirmąja autorine kompaktine plokštele „Tau bet kokios sutemos šviesios“.

„Šios plokštelės muzika ypatinga, nes tai mano muzika, estetinių nuostatų komplektas, manuoju būdu išgyventas santykis su įvairiais dalykais. Esu tikras, kad niekas pasaulio nemato mano akimis, o muzikos negirdi mano ausimis. Ar būtinai turiu būti įdomus ir svarbus pasauliui? Nemanau. Tačiau tikiu – esu įdomus ir svarbus Dievui. Aš sukomponuoju garsų derinius, kurie man atrodo gražūs, aš pasirenku tekstus, kurie vienaip ar kitaip yra svarbūs bei mane jaudina, imuosi idėjų, kurios „užkabina“, ir visu tuo aš noriu pasidalinti. Pirmiausiai su savo dainininkais, o paskui ir su visais kitais“, – apie savo kompaktinę plokštelę pasakoja Lietuvos nacionalinės premijos laureatas V. Augustinas.

///

Šiuolaikinės muzikos festivalis „P E R M A I N Ų . M U Z I K A“
[ 09.19–10.05 ]

//
„Tau bet kokios sutemos šviesios“
Vilniaus miesto savivaldybės choras „Jauna muzika“
Meno vadovas ir dirigentas Vaclovas Augustinas

♫ Programa: Vaclovo Augustino kūriniai, kompaktines plokštelės „Tau bet kokios sutemos šviesios“ pristatymas

// BILIETAI //
10 Eur

// TURITE KLAUSIMŲ //
Skambinkite + 370 46 39 39 60, + 370 650 17988

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami organizatorių, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.