Šiuolaikinės muzikos festivalis Permainų muzika. „Apeigos orkestrui II“

Rugsėjo 21, 2018 @ 18:30 - 20:15
Klaipėdos koncertų salė, Šaulių g. 36, Klaipėda

Prieš porą metų „Permainų muzikoje“ buvo pristatyta pirmoji Klaipėdos kamerinio orkestro meno vadovo Mindaugo Bačkaus inicijuota programa „Apeigos orkestrui“. Pasak jo, „tai muzika, susijusi ne tik su klausymu, bet ir dalyvavimu joje. Norisi sujungti skirtingus raiškos būdus tam, kad sustiprintume muzikos įspūdį“.

Stipriu emociniu poveikiu pasižymi kultinio britų kompozitoriaus Gavino Bryarso kūrinys “Jesus Blood Never Failed Me Yet“ / „Jėzaus kraujas dar niekada manęs nenuvylė“, sukrečiantis net skeptiškiausią klausytoją. Hipnotizuojančiam Londono benamio giedamos giesmės įrašui akompanuos styginių orkestras ir arfa, kuria skambins Liucilė U. Vilimaitė.

Subtilia garsų aura apgaubs žymios amerikiečių avangardo atstovės Julia’os Wolfe kompozicija “Four Marys“ / „Keturios Marijos“ styginių orkestrui bei naujojo paprastumo grynuolio Arvo Pärto kūrinys “Fratres“ /„Broliai“, kurio smuiko solo grieš Linas Valickas

Antroji apeiginė programa taip pat pristatys lietuvišką premjerą – specialiai jai parašytą Vaclovo Augustino kūrinį violončelei ir styginių orkestrui. Jame solo grieš ekspresyvia interpretacine maniera pasižymintis violončelininkas M. Bačkus. Atminties aidu suskambės ir prieš porą metų amžinybėn iškeliavusio Juliaus Andrejevo „Sakmė“, kurios solo partiją fortepijonu paskambins Daumantas Kirilauskas.

///
Šiuolaikinės muzikos festivalis „P E R M A I N Ų . M U Z I K A“
[ 09.19–10.05 ]

// BILIETAI //
10 Eur

// TURITE KLAUSIMŲ //
Skambinkite + 370 46 39 39 60, + 370 650 17988

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami organizatorių, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.