Santarvės parko skaityklos atidarymas | „Teatriuko“ koncertas

Adresas: Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka, Laisvės al. 57, Kaunas
Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka atveria dar vieną naują kultūros erdvę – Santarvės parko skaityklą Šilainiuose. Skaityklos atidarymas vyks birželio 12 d. 18 val., o jo metu laukia „Teatriuko“ koncertas visai šeimai „Gražiausi lietuviški eilėraščiai ir muzikiniai žaidimai mažiems ir dideliems“.
Tai muzikinė interaktyvi programa, kurioje skambės nuotaikingos dainos-žaidimai, o aktorius Žilvinas Ramanauskas įtrauks į veiksmą visus – kartu darysime greičiausią pasaulyje mankštą, kursime eilėraštį, bandysime atsakyti į „išvirkščius“ klausimus, mokysimės skaityti dainuodami raides, rimuoti ir ieškosime atsakymų į svarbius klausimus. Dainuosime ir žaisime pagal žymiausių lietuvių autorių tekstus ir „Teatriuko“ aktorių sukurtas dainas, akompanuojant akustine gitara.
Santarvės parko skaitykla lankytojų lauks visą vasarą, iki pat rugpjūčio pabaigos. Čia galėsite skaityti ir skolintis knygas, skaityti spaudą, žaisti stalo ir lauko žaidimus, naudotis nemokamu internetu, dalyvauti renginiuose ir edukacijose.
Skaityklos vieta – šalia pagrindinio įėjimo į parką.
Organizatorius – Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka.
Partneriai: Kauno miesto savivaldybės Šilainių seniūnija, Kauno kultūros centras.
Renginio draugas salonas „Jaukūs namai“ vaišins japoniška žaliąja arbata.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.