„Memelio kepyklėlė“ Klaipėdoje

Miesto jaukumą galima vertinti pagal tai, kiek jame yra gerų bandelinių. Pavyzdžiui, Vilnius turi tokias kelias ir todėl, nepaisant viso lėkimo bei snobizmo, yra labai jaukus miestas. Klaipėda nuo jo šiuo klausimu irgi neatsilieka. Ir vienoje pirmų vietų, be abejo, yra „Memelio kepyklėlė“.

Trumpai:

Aplinka: jaukumo trūksta.
Aptarnavimas: labai įvairūs: aptarnaujančių merginų abejingumas VS šeimininko paslaugumas ir šiltas bendravimas.
Publika: visų amžiaus grupių ir socialinių sluoksnių.
Muzika: teigiama – pavyzdžiui, 80-ųjų hitai:)
Alus: nepatikėsite, bet YRA!:) Ir net pilstomas.
Maistas: bandelių / pyragų asortimentas nėra itin didelis, už tai yra rečiau kepyklose pasitaikančių dalykų: pavyzdžiui, sausainių prie alaus, čeburekų ir kartais net …plovo.

“Miesto Žirafos“ sako: 4,5 iš 5. Labiausiai „Memelio kepyklėlei“ koją pakiša nedidelis bandelių pasirinkimas bei nelabai jauki patalpa.
Čia pat veikiančio alaus bariuko patalpa – jaukesnė. Už drąsią idėją sujungti kepyklą ir alaus barą „Memelio kepyklėlė“ gauna iš mūsų papildomą pusę taško!:)

skanu restoranu apzvalgos

Išsamiau

Vieta

„Memelio kepyklėlė“ yra įsikūrusi šalia judrios S.Daukanto ir Manto gatvių sankryžos, Klaipėdos centre. Vieta tokia savotiška. Po karo atsiradusi „skylė“ be namų šioje vietoje buvo užpildyta vieno aukšto mūriniais pastatukai-kioskais. Viename iš jų ir įsikūrė „Memelio kepyklėlė“.

Interjeras galėtų būti jaukesnis. Ypač turint omenyje, koks saldus, malonus ir dvasingas dalykas yra praktiškai naminiai konditerijos gaminiai.

Alaus bariuko, į kurį pateksite pro kepyklėlę, aplinka – kur kas malonesne, nors įrengimas taip pat labai paprastas.

Memelio kepyklele 2

Aptarnavimas
Šeimininkas labai paslaugus, noriai ir šiltai bendraujantis.

Tuo tarpu kartais vietoj jo dirbančios merginos, nors ir mandagios, bet „dėjusios“ ant klientų ir apskritai nelabai išmanančios savo darbą. Bent jau alų užsisakyti sekėsi labai sunkiai, nes daug rūšių iš sąrašo nebeturėjo, o kokį turėjo – irgi sunku buvo išsiaiškinti: kuo skiriasi šviesus ir „baltas“ / kvietinis alus padavėja tiesiog nežinojo…

 

Maistas
Bandelės, pyragai, saldūs ir sūrūs/aštrūs sausainiai. Be šių skanėstų, „Memelio kepyklėlė“ siūlo bandeles su mėsa, mini picas, karštus sumuštinius, čeburekus ir panašius greitus užkandžius. O neseniai čia atsirado ir karštų patiekalų – pavyzdžiui, plovo.

Viskas šviežia ir yra kepama vietoje pačio savininko. Taip, savininko, o ne savininkės :) Jis su mielu noru jums papasakos, kokia vieno ar kito gaminio gaminimo specifika ir pabrėš, kad viskas ant prekystalio yra absoliučiai šviežia bei be įvairių cheminių papildų. Žodžiu, į savo darbą ir į klientus šeimininkas žiūri labai atsakingai ir asmeniškai.

Kainos čia – ko gero, mažiausios Klaipėdos centre. Pavyzdžiui, aukščiau minėto plovo porcija kainavo tik 1 eurą.

Memelio kepyklele 1

Gėrimai.
Prie bandelių ir pyragų privaloma teikti kavą. Ir jos čia yra – tiesa, prastos, kaip ir 99% Lietuvos bandelinių. Taip pat galima užsisakyti arbatos, šviežiai spaustų sulčių ir kitokių nealkoholinių gėrimų. Užgerti bandeles tikrai bus kuo :)

Kaip jau minėjome, kepyklėlės patalpose veikia alaus baras, siūlantis kelias rūšis pilstomo lietuviško alaus.

Nuotraukos – „Miesto Žirafos“ ir „Memelio kepyklėlės“ FB.

Kontaktai

Adresas: Daukanto g. 19, Klaipėda (prie S.Daukanto ir Manto gatvių sankryžos esantys raudonų plytų paviljonai/kioskai).

Internete: www.facebook.com/Memelio-Kepyklėlė

Ar teko čia lankytis? Pasidalink įspūdžiais žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Ps. primename, kad restoranų, kavinių, barų apžvalgas rašome ne už pinigus. Patys kiekvienoje vietoje apsilankome bent porą kartų ir stengiamės viską aprašyti objektyviai :)