prema 2020 festivalis

Tantros ir muzikos festivalis „PREMA“ kviečia į savęs pažinimo kelionę

Tai jau trečias ‘PREMA’ festivalis, į kurį suvažiuoja sąmoningumo meistrai iš visos Lietuvos ir ne tik. Transcendentiniai šokiai, meditacija, pirčių ceremonijos, kakavos gėrimo šventė, pasimatymų vakarėlis, savęs pažinimo praktikos, sąmoningumo paskaitos, sąmoningo kvėpavimo sesijos ir dar daug daugiau … Apsilankyk ir tu!

Netoli Klaipėdos, Misgiriuose (Misgirių 6, Judrėnu sen.) įsikūręs festivalis šiemet vyks liepos 16-19 dienomis.

Festivalio PREMA 2020 PROGRAMA – čia: https://urlzs.com/U2ZeB

Festivalio bilietai: https://urlzs.com/Bh5i1

„PREMA“ organizatoriai myli gamtą ir jos kūrybą, t.y. visą tai, kas mes esame, ir visą tai, kas yra aplinkui. Žemiau – daugiau informacijos apie festivalį ir jo taisykles, kurių tikrai nėra daug…

“PREMAKOLOGIŠKUMAS 2020“

Premakologiškumas 2020 – tai tvarumas ir socialinė atsakomybė festivalio metu. Puoselėkime, gerbkime gamtą, savo aplinką ir vienas kitą, ir visa tai mums atsidėkos tuo pačiu.

Kalbant apie poveikį gamtai, negalima ignoruoti gana didelio pėdsako, kurį palieką pramonės industrija ir mes, žmonės, kaip vartotojai.

Festivalio organizatoriai nusiteikę padaryti „PREMA – 2020“ ekologiškesnį nei bet kada anksčiau. Tad visi svečiai, mokytojai ir dalyviai kviečiami prisijungti prie ‘Premakologiškumas – 2020’ praktikos festivalio metu.

Kiekvienas festivalio svečias atsiveža savo daugkartinio naudojimo maisto indus, stiklines, šakutes…

Esant galimybei, naudoja ekologiškai švarius produktus ir priemones. Didinkime visuomenės supratimą apie ekologiškas alternatyvas ir perdirbimo svarbą!

“PREMADUKACIJA 2020“

Kiekvienais metais festivalis sulaukia daugybės tėvelių, kurie klausia, ar galima atvykti su vaikais, ar bus vaikams užsiėmimų, ar nebus nuobodu ir ar patys turės laisvo ir linksmesnio laiko, o ne nuolatinio streso savaitgalį.

Šiandien realybė yra tai, jog vykti į festivalį su savo vaikais, nėra jau toks pamišęs dalykas. Yra šimtai festivalių, kuriuose laukiama šeimų su įvairaus amžiaus vaikais.

Organizatoriai pažada, kad PREMA festivalio metu jūsų vaikas turės dar daugiau džiaugsmo nei jūs!

PREMADUKACIJA 2020 – tai speciali programa su užsiėmimais vaikams, festivalio metu.

Vaikų programa:

 • Sužaidybinta Yoga
 • Intuityvios kūrybos – tapybos užsiėmimai
 • Vaikų naratyviniai žaidimai
 • Improvizacijos teatras
 • Ir dar daug juoko ir geros nuotaikos žaidimų …

Festivalyje bus specialiai dedikuotų savanorių grupė, kuri užsiims su vaikais, tad tėveliai gali būti ramūs – jūsų vaikai tikrai ras mėgiamos veiklos festivalio metu, kol jūs keliausite savęs pažinimo tuneliais.

GYVENIMO SĄLYGOS

Kiekvienas turėtumėt atvažiuoti su savo palapinėmis – vietos joms daug, nebent buvote pirmesni ir rezervavotės namelius ar lova su daugiau patogumų. 

REKOMENDUOJAMA PASIIMTI SU SAVIMI:

 • Palapinę – jeigu nesi rezervavęs namelio ar gulto jame;
 • Miegmaišį ir kilimėlį arba pripučiama čiužinį;
 • Savo maisto (bus maistas gaminamas festivalio metu, į bilieto kaina neįskaičiuota);
 • Daugkartinio naudojimo lengvus nedūžtančius maisto indus: dubenėlį, puodelį, šaukštą, šakutę, gertuvę ar buteliuką vandeniui;.
 • Lengvus, patogius drabužius;
 • Rankšluostį, higienos priemones (bus lauko dušas ir tualetai);
 • Žibintuvėlį;
 • Maudymosi kostiumėlį ar kostiumą;
 • Užrašų knygelę ir rašiklį (paskaitoms);
 • Ir svarbiausia, į festivalį atsivežkite norą žinioms, nuoširdumą, atvirumą ir daug meilės.

KAIP RASTI FESTIVALĮ?

Tam, kad festivalį būtų rasti kiek įmanoma paprasčiau, organizatoriai sukūrė interaktyvų PREMA – 2020 Google žemėlapį, kad galėtumėte parsisiųsti detalų kelionės planą įvedus savo lokacija. Arba tiesiog naudok šitą žemėlapi per savo telefoną, ir jis tave atves ten, kur tau ir reikia :)