Vilnius Jazz 2018 spalio 11 – 14 d. [PROGRAMA]

„Vilnius Jazz“ – seniausias kasmetinis Vilniaus džiazo festivalis, organizuojamas nuo 1987 m. Tai vienintelis renginys Lietuvoje, kurio programose pagrindinis dėmesys skiriamas įvairiausioms šiuolaikinio džiazo atmainoms.

„Vilnius Jazz“ būdingas tam tikras radikalumas, ryški orientacija į naujoves. Greta džiazo ir laisvosios improvizacinės muzikos atlikėjų festivalio stilistines ribas yra ne kartą praplėtę akademinės, etninės, roko, industrinės muzikos atstovai.
—-
Vilnius Jazz 2018 PROGRAMA:

Spalio 11 d. –  Shai Maestro Trio (IL) ir Komeda’s Incarnations (PL, LT) 

Spalio 12 d.Alexander Hawkins – Sofia Jernberg (UK-SE) ir Reinless (LT) 

Spalio 13 d. – Brian Marsella Trio (USA) ir Ping Machine (FR) 
—-
Spalio 14 d.Vilnius Jazz Young Power 2018 ; Vincent Courtois (FR) ir Nate Wooley’s Knknighgh Quartet (USA) 
—-
Siekdamas supažindinti Lietuvos džiazo mėgėjus su aktualiausiomis šiuolaikinio džiazo tendencijomis, festivalis kasmet ieško naujų, kylančių vardų ir sukviečia įdomiausius nūdienos džiazo muzikantus iš viso pasaulio.

Festivalio inicijuojamuose projektuose šalia pripažintų Lietuvos džiazo meistrų dalyvauja ir jaunoji atlikėjų karta, kuriems „Vilnius Jazz“ scena neretai tampa atsparos tašku sėkmingiems pasirodymams tarptautiniuose projektuose ir kituose Europos džiazo festivaliuose. „Vilnius Jazz“ vardas neatsiejamas nuo Vilniaus džiazo mokyklos raidos. Festivalis pripažįstamas vienu svarbiausių Rytų Europos džiazo židinių, kuriame puoselėjamos ir skleidžiamos gyvybingos improvizacinės muzikos tradicijos.
—-
DAUGIAU RENGINIŲ VILNIUJE – ČIA.

Komentarai (1)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.