Žvejų Baras

“Žvejų baras” Klaipėdoje – tai vienas seniausių uostamiesčio alaus barų, savo gyvavimą pradėjęs skaičiuoti dar 1976 metais. Baras pasižymi ilgametėmis alaus vartojimo tradicijomis.

Šiuo metu alaus mėgėjus į šią vietą labiausiai traukia galimybė paskanauti tikro lietuviško alaus, gaminamo pagal senas alaus gamybos technologijas. Kiekvienas alaus gurmanas čia gali išmėginti šešiolika skirtingų pilstomo alaus rūšių iš įvairių Lietuvos bravorų bei alaus buteliuose iš viso pasaulio.

Pakramsnojimui ar rimtam pavalgymui prie alaus bokalo siūloma įvairių užkandžių, rimtų lietuviškos bei europietiškos virtuvės patiekalų. Tad alkaną pilvą, šiame bare, tikrai galėsite nuraminti.

Žvejų baro lankytojai taip pat turi galimybę tiesiogiai dideliame ekrane stebėti įvairias sporto varžybas, išmėginti savo ir draugų jėgas protmūšiuose, mėgautis gyvo garso koncertais. Taip pat žaisti stalo futbolo bei daug kitų stalo žaidimų (šachmatai, šaškės, kortos…) ir taip praleisti smagų vakarą draugų kompanijoje.

Ir žinoma, čia puiki vieta tiesiog draugų susibūrimams prie mėgstamo bokalo alaus. Tad nieko nelauk, griebk draugą po paranke ir susimatome ten.

Telefonai: +370 699 98762
Darbo laikas:
Sk. - Kt. 17:00 - 02:00
Pn. - Št. 17:00 - 04:00
Adresas: Kepėjų g. 10, Klaipėda

Šiuo metu šioje vietoje nėra suplanuotų renginių.

Visi renginiai Klaipėdoje