Teatras "Lėlė"

Teatras „Lėlė“ – įsikūręs pačiame Vilniaus senamiestyje, buvusiuose grafų Oginskių rūmuose. Teatro steigėjas ir išlaikytojas yra Lietuvos respublikos kultūros ministerija.

Teatras turi dvi sales. Barokinės puošybos Didžioji salė talpina 220 žiūrovų. Jos nedidelėje, bet moderniai įrengtoje scenoje rodomi tiek įvairių žanrų lėlių vaidinimai, tiek nedidelių formų dramos spektakliai. Ne kartą čia buvo rengiami tarptautiniai lėlių teatrų festivaliai, vaidino tarptautinių festivalių LIFE ir SIRENOS dalyviai.

Šiandien Vilniaus teatre „Lėlė“ dirba 20 profesionalių aktorių lėlininkų. Visi jie – Vilniaus aukštųjų teatrinių mokyklų mokiniai. Taip pat teatre dirba aukštos kvalifikacijos ir meistriškumo lėlių meistrai ir konstruktoriai, galintys pagaminti įvairiausias lėles – marionetes, šešėlines, labai dideles ir labai mažas, taip pat kaukes aktoriams.

Dirbtuvėse lėles kuriantys dailininkai yra ir nuolatiniai edukacinių teatro programų vedėjai bei „Lėlės“ rūsyje veikiančio Gyvojo lėlių muziejaus renginių pagalbininkai.

Šiuo metu teatrui vadovauja ilgametis „Lėlės“ aktorius Juozas Marcinkevičius, meno vadovas – teatrologas Vilmantas Juškėnas. Vilniaus teatro „Lėlė“ kūrėjai stengiasi, kad teatras būtų atviras tiek geriausioms lėlių teatro vaikams tradicijoms, tiek vertingoms šiuolaikinio teatro tendencijoms. O svarbiausia – kad išliktų įdomus ir reikalingas tiek mažiesiems žiūrovams, tiek ir suaugusiems.

Bendri teatro „Lėlė“ kontaktai:

El. Paštas: info@teatraslele.lt

Telefonas: +370 5 261 40 17

Bilietai:

Telefonas: +370 5 262 86 78

Darbo laikas:
I08:30 - 17:00
II08:30 - 17:00
III08:30 - 17:00
IV08:30 - 17:00
V08:30 - 17:00
VI -
Adresas: Arklių g. 5, Vilnius

Šiuo metu šioje vietoje nėra suplanuotų renginių.

Visi renginiai Vilniuje