„Scanorama“ Vilniuje

„Scanorama“ 2021 Vilniuje – kokia filmų programa kino festivalis pradžiugins šiemet sostinės kino mėgėjus? VISŲ DIENŲ PROGRAMĄ RASI ŽEMIAU!

O čia – daugiau informacijos, kas ta „Scanorama“ ir kodėl privalai joje apsilankyti:

Europos šalių kino forumas „Scanorama“ yra didžiausias ir ryškiausias rudens sezono tarptautinis kultūrinis kino įvykis Lietuvoje, rengiamas nuo 2003 metų.

„Scanorama“ pirmoji Lietuvoje atvedė Europos kiną į platesnę geografinę teritoriją (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai). Šiandien „Scanorama“ kultūriškai kerta visą Europą nuo šiaurės iki pietų, o Lietuvą – nuo sostinės iki pajūrio.

„Scanorama“ į Lietuvą atveža geriausius, vertingiausius ir Europoje pripažintus filmus. Šį festivalio išskirtinumą pastebi ir pripažįsta lietuvių kino industrijos profesionalai, kritikai, taip pat ir tarptautiniai ekspertai. Europos festivalių asociacija 2017 m. „Scanoramai“ suteikė kokybės ženklą „EFFE Label“.

„Scanorama“ nuo pat pradžių grindė savo koncepciją Europos kino vertybėmis, akcentavo šiaurietiškų ir baltiškųjų dimensijų artumą, apgalvotai plėtė bendraeuropinį kontekstą. Kiekvienais metais festivalis pateikia žiūrovams žemėlapį, padedantį keliauti po gero Europos kino erdves nuo klasikos iki šių dienų, suvokiant ne tik geografinį, bet ir meninį Europos kino lauką.

Adresas: Savanorių pr. 7, Vilnius

Šiuo metu šioje vietoje nėra suplanuotų renginių.

Visi renginiai Vilniuje