Raketa

Klubas-baras „Raketa“ – Klaipėdos centre įsikūręs socialinis klubas, kuriame visuomet galima pamaloninti skrandį skaniu maistu ar atsipalaiduoti su taure rankose.

„Kultūros fabriko“ pirmajame aukšte įsikūrusiame bare šiuo metu įrengta per 100 sėdimų vietų. Šalia yra terasa su vaizdu į Jono kalnelį. „Raketos“ lankytojams jaudintis dėl susisiekimo nereikia – šalia yra didelė automobilių stovėjimo aikštelė, per keletą minučių lengvai pasiekiamos viešojo transporto stotelės.

Erdvė yra lengvai transformuojama, pritaikoma pagal lankytojų poreikius: daugiau staliukų ir kėdžių pietų, vakarienės metu, daugiau erdvės šokiams savaitgaliais. Koncertams paruošta scena lengvai paslepiama, įrengta kokybiška garso įranga, akustiką pagerinančios lubos.

Veiklos „Raketoje“ yra įvairios – ne tik maisto ir gėrimų ragavimas. Neįpareigojanti, neformali erdvė leidžia lankytojams čia ramiai paskaityti knygą, pažaisti šachmatais, stebėti įvairių sporto šakų varžybų transliacijas.

Jei esi pajūryje, bet nori bent trumpam ištrūkti į kosmosą, tuomet Raketa yra kaip tik ta vieta. Be to, čia skamba džiazas iš viso pasaulio, groja žinomi lietuviškos muzikos scenos atstovai arba šokdina patyrę didžėjai, vyksta diskusijos bei kiti socializuotis skatinantys renginiai. Ir visa tai gali nutikti bet kurią savaitės dieną!

Telefonai: +37060507337
Darbo laikas:
Pr. - An. 11:00 - 20:00
Tr. - Kt. 11:00 - 23:00
Pn. 11:00 - 02:00
Št. 14:00 - 02:00
Adresas: Bangų g. 5A, Klaipėda

Šiuo metu šioje vietoje nėra suplanuotų renginių.

Visi renginiai Klaipėdoje