POST galerija

POST galerija Kaune – duris atvėrė 2013 rugpjūčio 15d. Tai meno erdvė, aktyviai dalyvaujanti Kauno miesto kultūriniame gyvenime. Alternatyvi meno erdve, kurioje ne tik eksponuojami meno kūriniai, bet taip pat vyksta aktyvus kultūrinis, edukacinis, kūrybinis bei socialinis gyvenimas. Yra jautri šiuolaikinėms meno tendencijoms, naujiems meniniams judėjimams ir šiuolaikinės meno problemoms.

Bendradarbiauja su pačiais įvairiaiusiais meno pasaulio dalyviais tokiu būdu siekdama spręsti kultūrinės atskirties ir uždarumo problemas. Taip pat su tarptautinėmis meno institucijomis, edukacinėmis meno institucijomis, užsienio menininkais, bei lietuviais menininkais kuriančiais užsienyje.

Tai atvira meno erdvė užsiimanti kokybiško meno ir kultūros sklaida bei kultūriniu/ kūrybiniu bendradarbiavimu.

POST galerija per ketverius veiklos metus įgyvendino virš šimto projektų, kurių dalis tarptautiniai, pristatantys užsienio menininkus ir jų projektus. Taip pat organizuojamos parodos, skirtos jaunųjų menininkų integracijai, performanso meno populiarinimui. Visi renginiai yra nemokami ir atidarymo metu sulaukia iki 200 lankytojų bei publikacijų spaudoje.

Galerijoje organizuojamos ir atviros diskusijos socialinėmis, miestui aktualiomis temomis su studentais, dėstytojais, verslininkais.

Darbo laikas:
I -
II12:00 - 19:00
III12:00 - 19:00
IV12:00 - 19:00
V12:00 - 19:00
VI13:00 - 18:00
Adresas: Laisvės al. 51a, Kaunas

Šiuo metu šioje vietoje nėra suplanuotų renginių.

Visi renginiai Kaune