Oskaro Koršunovo / Vilniaus miesto teatras

Oskaro Koršunovo teatras – 1999 metais Vilniuje įsteigtas teatras.

Oskaro Koršunovo teatras susikūrė kaip nepriklausomas teatras ir tuo metu neturėjo dotacijų, nuolatinės scenos, patalpų.

Teatras pradėjo statyti Lietuvos scenoje dar nerodytą dramaturgiją, skelbdamas, kad laikai pasikeitė ir šiuolaikinis teatras privalo atspindėti šiandienybę.

Tuo pačiu metu ėmė formuotis „sava“ O. Koršunovo teatro publika, Oskaro Koršunovo teatras tapo ir daugiausiai užsienyje gastroliuojančiu Lietuvos teatru.

Naująją teatro realybę vaizduojantys spektakliai buvo parodyti garsiausiose scenose ir svarbiausiuose Prancūzijos, Vokietijos, Skandinavijos festivaliuose. Teatras apsilankė Pietų ir Šiaurės Amerikos bei Azijos šalyse, o garsiojo Avinjono festivalio pagrindinėje programoje buvo pristatytas jau keturis kartus.

Išlikdamas nepriklausomas, Oskaro Koršunovo teatras rėmėsi kryptinga meninės programos strategija. Jis netapo paskirų projektų gamintoju, o sukūrė tvirtą repertuarą, apimantį tiek šiuolaikinės dramaturgijos, tiek klasikos pastatymus. Pagrindinis teatro repertuaro kredo: statyti klasiką kaip šiuolaikinę dramaturgiją, o šiuolaikinę dramaturgiją – kaip klasiką.

Teatras subūrė savą, gana didelę trupę, kurioje nuolat dirba 15 aktorių.

2004 m. teatrui buvo suteiktas Vilniaus miesto teatro vardas.

Bendri Oskaro Koršunovo teatro kontaktai:

El. Paštas: info@okt.lt

Telefonas: +370 5 2122099

Telefonai: +370 5 212 2099
Darbo laikas:
Pr. - Pn. 10:00 - 18:00
Adresas: Ašmenos g. 8, Vilnius

Šiuo metu šioje vietoje nėra suplanuotų renginių.

Visi renginiai Vilniuje