Muzikos namai "Jazzpilis"

Muzikos klubas „Jazzpilis“ – nauja, didelė erdvė Klaipėdos senamiestyje. Šis klubas gimė iš meilės gerai muzikai, šokiui, šalia esančiam bičiuliui ar nepažįstamui.

Muzikos klubas „Jazzpilis“ – puiki vieta Jūsų įmonės, ar draugų vakarėliui, gimtadieniui, ar Kalėdinei šventei. Maloni, jauki aplinka, paslaugus aptarnavimas – visa tai paliks Jums nepamirštamus šventės atsiminimus.

Didelė scena su šiuolaikine garso aparatūra įvairaus žanro muzikiniams vakarams, seminarams ar minėjimams. Visa garso ir apšvietimo technika. Iki 120 sėdimų vietų. Ir žinoma patogi lokacinė vieta (Senemiestis, Pilies uostelis, Teatro aikštė, viešbučiai).

Muzika suvienija, įkvepia, ramina, todėl “Jazzpilis” – tarsi muzikos namai, kur susitinka visi, ištroškę jaukaus šurmulio, beprotiškų muzikinių improvizacijų, šiltų pokalbių. Kviečiame užsukti į svečius, nes… čia gyvena muzika!

O kartu su su muzika, Jazzpilyje „gyvena“ daugybė muziką mylinčių žmonių. Žmonių, kurie kažkada seniai, seniai įsimylėjo muziką ir pašventė jai visą savo gyvenimą. Daugybė renginių reikalauja techninio ir organizacinio darbo. Tačiau laimingi lankytojai – yra tai, kas visus šiuos žmones dar labiau nudžiugina. Susitiksime! Ateikite ir Jūs!

Telefonai: +3706 77 81899
Adresas: Pilies g. 6, Klaipėda

Šiuo metu šioje vietoje nėra suplanuotų renginių.

Visi renginiai Klaipėdoje