Muzikos galerija

MUZIKOS GALERIJA Vilniuje duris klausytojams atvėrė 2016 m. rugsėjo 16 dieną (nors renginius rengia jau nuo 2006 m.). 2016-2017 m. renginiai vyko pačiame Vilniaus centre, Gedimino prospekte. Čia kas mėnesį buvo rengiamos naujos parodos, įvairaus žanro koncertai – klasikos, džiazo, folkloro, teatro spektakliai, vyko daugybė edukacinių renginių vaikams.

2016 metus iškilmingai baigė šventinis 10 žiemos koncertų ciklas “JAUKŪS VAKARAI” su puikiausiais Lietuvos atlikėjais Virgilijum Noreika, Vaidu Vyšniausku, Artūru Anusausku, Julija Stupnianek bei kitais, dalyvavo ir svečiai iš Kipro, Italijos, Brazilijos.

MUZIKOS GALERIJA kviečia Jus ir vėl įdomiems susitikimams. Sekite renginių planą bei naujienas. Ir toliau MUZIKOS GALERIJOJE bus laukiami iniciatyvūs, pilni keistų idėjų kūrėjai betarpiškam kūrybiniam bendradarbiavimui ir idėjų realizavimui.

Apie salę:

Čia telpa apie 100 klausytojų. Yra fortepijonas YAMAHA, transformuojama scenos pakyla, puiki akustika ir geras matomumas iš bet kurios salės vietos.

Naujovė Lietuvoje. Tik MUZIKOS GALERIJOJE galite užsisakyti visiškai privatų koncertą – dovanokite išskirtinį vakarą savo brangiems žmonėms, verslo partneriams.

Iki susitikimų renginiuose!

Bendri MUZIKOS GALERIJOS kontaktai:

El. Paštas: info@muzikosgalerija.lt

Telefonas: +37069817402

Telefonai: +370 698 17402
Adresas: Antakalnio g. 17, Vilnius

Šiuo metu šioje vietoje nėra suplanuotų renginių.

Visi renginiai Vilniuje