Lizdas

Lizdas – tai Kaune esantis ir ypatingoje Mykolo Žilinsko dailės galerijos papėdėje įsikūręs naktinis baras su išskirtiniu, nepataikaujančiu požiūriu į muziką ir estetiką. Nors veikia kiekvieną penktadienį ir šeštadienį, nuo sutemų iki aušros, pritraukia pačius intelektualiausius, spalvingiausius naktinio gyvenimo klajūnus iš Kauno ir visos Lietuvos. Pasižyminti lakoniškai minimalistišku interjeru, ji tampa prieglobščių stipriausiems vakarėliams mieste, kurių metu fotoaparatai griežtai padedami į šalį. Dažni aktualių užsienio atlikėjų pasirodymai ir su nieko nesumaišoma atmosfera užtarnavo šitai vietai „teleporto į Berliną“ vardą.

Naktinis baras, kuris talpina iki 100 žmonių, gali pasiūlyti ne tik geros muzikos jos ištroškusiems gurmanams, bet taip pat svaiginančio skonio kokteilius ir nepamirštama naktį.

Dienos metu užmaskuotas įėjimas atverią savo sunkias plienines duris tik sutemus, o vienintelis ženklas apie egzistavimą yra apskritimas su logotipu šviečiantis ant artimiausios baro sienos.

Nors tai centrinės laisvės alėjoje įsikūrusi vietą prie pat nesunkiai pastebimos „baltos bažnyčios“ (Soboras), ji dar nenudevėta dideliais turistų kiekiais ir puikiai reprezentuoja apie ką yra TIKRASIS naktinis Kauno gyvenimas!

Darbo laikas:
Pn. - Št. 23:00 - 06:00
Adresas: Nepriklausomybės aikštė 12, Kaunas

Šiuo metu šioje vietoje nėra suplanuotų renginių.

Visi renginiai Kaune