"Kino Pavasaris" Klaipėdoje

„Kino Pavasaris“ Klaipėdoje – kokia filmų programa kino festivalis šiemet pradžiugins pajūrio kino mėgėjus? VISŲ DIENŲ PROGRAMĄ RASI ŽEMIAU!

O čia – daugiau informacijos apie „Kino Pavasarį“ ir kodėl privalai jame apsilankyti:

Vilniaus tarptautinis kino festivalis (VTKF) „Kino pavasaris“ yra didžiausias ir svarbiausias kino renginys Lietuvoje. Per daugiau nei dvidešimt metų jis tapo šalies kultūrai ypač įtakingu ir labiausiai lankomu renginiu.

Klaipėdoje festivalis vyks kino teatre „Forum Cinemas“ ir kino salėje „ArleKinas“. Iš viso įvyks 66 seansai, bus parodyti 25 skirtingi, didelio pripažinimo žymiausiuose pasaulio kino festivaliuose sulaukę filmai. Žiūrovai turės galimybę pamatyti ir naujausius lietuviškus filmus bei pabendrauti su jų kūrėjais.

Kasmet kruopščiai atrenkama filmų programa užtarnavo festivaliui tiek žiūrovų, tiek pasaulio kino industrijos profesionalų pagarbą.

Programos pagrindine ašimi išlieka kokybiško autorinio pasaulio kino panorama, žiūrovų edukacija ir kino industriją vienijantys, galimybę dalytis patirtimi, plėsti žinias suteikiantys renginiai.

„Kino pavasaris“ kiekvienais metais kviečia žinomus užsienio kino kūrėjus ne tik pristatyti savo filmų, bet ir pabendrauti su šalies žiūrovais. Festivalyje jau lankėsi tokie kino grandai kaip: Michaelis Hazanavicius, Joshua Oppenheimeris, Emiras Kusturica, Mike’as Leigh, Leos Caraxas, Werneris Herzogas, Sergei Loznitsa, Krzysztofas Zanussi ir daugelis kitų.

Šiais metais festivalį taip pat aplankys daug įtakingų kino kūrėjų bei debiutuojančių režisierių!

Telefonai: +370 5 249 7221
Adresas: Klaipėda, Lietuva

Šiuo metu šioje vietoje nėra suplanuotų renginių.

Visi renginiai Klaipėdoje