"Kino Pavasaris" Kaune

DŽIUGIOS NAUJIENOS: po dviejų metų pertraukos festivalis „Kino pavasaris“ savaitei sugrįžta į Kauno kino teatrų ekranus. Balandžio 30–gegužės 6 dienomis žiūrovai galės išvysti dar Lietuvoje nerodytus ir kino teatrų atidarymo laukusius filmus bei populiariausius ir daugiausiai žiūrovų simpatijų sulaukusius šiųmetinio 26-ojo festivalio filmus.

 VISŲ DIENŲ REPERTUARĄ RASI ŽEMIAU!

O čia – daugiau informacijos apie „Kino Pavasarį“ ir kodėl privalai jame apsilankyti:

Vilniaus tarptautinis kino festivalis (VTKF) „Kino pavasaris“ yra didžiausias ir svarbiausias kino renginys Lietuvoje. Per daugiau nei dvidešimt metų jis tapo šalies kultūrai ypač įtakingu ir labiausiai lankomu renginiu.

Kaune festivalis vyks kino teatre „Forum Cinemas“ ir kino centre „Romuva“. Čia bus parodyti naujausi, didžiausiuose pasaulio kino festivaliuose pristatyti ilgametražiai bei trumpametražiai filmai, o rasti sau artimą juostą padės filmų programos.

Kasmet kruopščiai atrenkama filmų programa užtarnavo festivaliui tiek žiūrovų, tiek pasaulio kino industrijos profesionalų pagarbą.

Programos pagrindine ašimi išlieka kokybiško autorinio pasaulio kino panorama, žiūrovų edukacija ir kino industriją vienijantys renginiai.

„Kino pavasaris“ kiekvienais metais kviečia žinomus užsienio kino kūrėjus ne tik pristatyti savo filmų, bet ir pabendrauti su šalies žiūrovais. Festivalyje jau lankėsi tokie kino grandai kaip: Michaelis Hazanavicius, Joshua Oppenheimeris, Emiras Kusturica, Mike’as Leigh, Leos Caraxas, Werneris Herzogas, Sergei Loznitsa, Krzysztofas Zanussi ir daugelis kitų.

Telefonai: +370 5 249 7221
Adresas: Kaunas, Lietuva

Šiuo metu šioje vietoje nėra suplanuotų renginių.

Visi renginiai Kaune