Keistuolių teatras

Keistuolių teatras Vilniuje — pirmas nepriklausomas profesionalus Lietuvos teatras, įkurtas 1989 metais, kuriantis spektaklius vaikams ir ne tik jiems. Keistuolių teatrui įteikta Metų šviesuolio statulėlė ir diplomas „Už saugomą vaiko sąmonę. Šviesai“. Dar 1999 metais už spektaklius vaikams Keistuolių teatrui įteiktas Lietuvos teatro kritikų metų apdovanojimas „Kristoforas“, tačiau Keistuoliai ne mažiau populiarūs tarp paauglių, jaunimo ir suaugusiųjų žiūrovų.

Keistuolių teatras, „Auksinių scenos kryžių“ profesionalių Lietuvos teatrų festivalių laureatas, per 25 gyvavimo metus sukūrė 58 spektaklius, 5 videofilmus vaikams ir 4 suaugusiesiems, išleido 15 muzikos albumų. Kasmet Keistuoliai parodo apie 200 vaidinimų Lietuvoje ir užsienyje.

Teatro kūrybinė grupė nebijo laužyti klasikinių muzikos, literatūros, teatro ir kino žanrų rėmų. Aktoriai patys kuria dainas, rašo originalius scenarijus su subtilaus humoro ir autoironijos gaidele. Vengdamas visko, kas nuobodu ir banalu, Keistuolių teatras stengiasi nutiesti žiūrovui spalvingą kelią iš nuostabios vaikystės į keistą suaugusiųjų pasaulį: „Tik svarbu labai norėti, pasistengt ir tikėt…“

Naudingi Keistuolių tetro kontaktai:

Administracija:

(8 5) 246 05 14

Kasos:

(8 5) 242 45 85

 

Telefonai: (8-5) 246 0514
Adresas: Laisvės pr. 60

Šiuo metu šioje vietoje nėra suplanuotų renginių.

Visi renginiai Vilniuje