Crystal Club Klaipeda

SHOW CLUB „CRYSTAL“ esame naujas, modernaus dizaino, aukšto lygio šou klubas pačiame Klaipėdos senamiesčio širdyje. Mūsų profesionalių šokėjų pasirodymai klientus žavi erotiškais judesiais, kūno plastika, elegantiškais ir išraiškingais kostiumais, užburiančia muzika. Klientų slaptas svajones mūsų žavios šokėjos kaskart pavečia vis skirtingomis skoningai parengtomis vakaro programomis – fetish show, blondes show, domination show, time show.

SHOW CLUB „CRYSTAL“ yra išskirtinė ir itin tinkama vieta organizuojamam vieninteliam ir nepamirštamam bernavakariui ar mergvakariui, solidžiam verslo partnerių ar draugų vakarėliui, audringam gimtadieniui ar kitai Jūsų šventei. Mūsų žavūs šokėjai parengs Jūsų šventei specialią programą, o patirtus įspūdžius neužmirsite dar ilgai!

Jūsų patogumui siūlome papildomą paslaugą – nemokamai atvežame į klubą gero vakaro praleidimui ir saugiai parvežame atgal nemokamai prabangiu automobiliu. Tad nesirūpinkite ir atsipalaiduokite, nes mes jau pasirūpinome, kad Jūs visada grįžtumėte pas mus!

Telefonai: +370 633 77727
Darbo laikas:
An. - Št. 22:00 - 06:00
Sk. 22:00 - 04:00
Adresas: Žvejų g. 10, Klaipėda

Šiuo metu šioje vietoje nėra suplanuotų renginių.

Visi renginiai Klaipėdoje