Velykos Kaune / Pauliaus Paškevičiaus nuotr.

Velykos Kaune: ką nuveikti šventinį savaitgalį mieste?

Velykos – viena svarbiausių metų švenčių, dar kartą primenanti apie žiemos pabaigą. Šiemet Velykos Kaune pasitiks su gausybe renginių, tad po sočių pusryčių skubėkite į miestą! Štai, kur apsilankyti siūlome mes:

Fashion bazaar Kaune

Miestui po truputį bundant po niūrios žiemos, laikas storus, žieminius rūbus slėpti giliai spintoje ir savo pavasarinį garderobą papuošti naujomis spalvomis.

Fashion bazaar – didžiausia mados mugė Lietuvoje, turinti savitą koncepciją, dalyviai yra kruopščiai atrenkami, o jų kūriniai – išskirtiniai ir originalūs.

Kur? Žalgirio arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50

Kada? Kovo 31 d., 10:00 val.

Garbanoto Bosisto koncertas

Naująjį albumą „Room For You“ pristačiusi grupė Didįjį šeštadienį skuba į Kauną parodyti, kaip naujausi kūriniai skamba gyvai. Nauja dokumentika, sustabdytas laikas ir daug įvairios mišrainės vinilo pavidalu.

Kur? LARGO, Vaistinės skersgatvis/Savanorių pr. 64

Kada? Kovo 31 d., 21:00 val.

Antikvariniai Kašpirovskio Dantys, Velykinis koncertas

Nekart apdovanotas, kaip geriausių lietuviškų klipų kūrėjas, smagusis kolektyvas Velykas padės atšvęsti su nuotaikinga programa ir sprogstamąja energija, balaganiškai balkanišku skambesiu, dūdomis, smuikas ir akordeonais.

Kur? Renginių oazė, Baltų pr. 16

Kada? Balandžio 1 d., 19:00 val.

Sandėlio Velykos

Ant kojų svečius vėl kels Rolling Box Band bei Dj Hells Wind! Kiaušinius ridens, gros ir dainuos, šoks ir publiką kaitins ROKENROLAS! Penki rokenrolo muzikos entuziastai iš Kauno. Rolling Box Band šūkis – rokenrolas valdo! Grupei tai ne tik muzikos stilius, bet ir gyvenimo būdas.

Kur? Sandėlis, Muziejaus g. 8

Kada? Balandžio 1 d., 21:00 val.

Prisukamas Abrikosas: Velykos 18′

Legendinis Abrikosas grįžta su visa krūva didžėjų, su kuriais Velykos tikrai nebus ramios. Renginyje gros Košmarai, Interchain (live), Roman Sputnik, Sapnai, Earth Trax, Balsys, Less Feeling, Split Pulse.

Kur? Lizdas, Nepriklausomybės aikštė 12

Kada? Balandžio 1 d., 22:00 val.

Justė Starinskaitė Velykos Grand Show

Grupės „Saulės kliošas“ vokalistė Justė Starinskaitė išlydės Velykų sekmadienį ir pasitiks savaitės pradžią, kuri, ačiū Dievui, prasidės laisvadieniu.

Kur? TABOO, Pilies g. 12

Kada? Balandžio 1 d., 23:00 val.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.