Į pažintį su Pamario kraštu – sausumos ir vandens keliais!

Ar žinai, ką gali nuveikti ir pamatyti Lietuvos Pamaryje? O ar jau planavai per savo atostogas aplankyti Juodkrantę, Nidą, o gal kitus kurortinius uostus? Patyrusi Pamario kelionių organizatorių komanda „Jovila“ kviečia Jūsų kolektyvą atitrūkti nuo kranto ir pasinerti į nuotykių jūrą Kuršių nerijoje!

Pramoginės kelionės laivais – apjungiančios uostus, žmones ir kultūras

Jeigu manai, kad Lietuvoje jau aplankei viską – kviečiame patirti malonumą keliaujant tarp uostų komfortiškais JOVILA pramoginiais laivais. Kelionių krypčių įvairovė nuneš Jūsų kolektyvą į šėlsmo arba pažinimo kupinas patirtis. Jūsų kolektyvą kviečiame plaukti iš Klaipėdos, Nidos, Mingės (Minijos) kaimo arba Drevernos uostų. Skroskite bangomis greitaeigiais kateriais, mėgaukitės vasaros vėju plaukdami burinėmis jachtomis arba šokite ant erdvaus laivo denio!

Gimtadieniai, sukaktys ir kitos šeimos šventės laive

Gimtadienio ar kitų šeimos švenčių vieta pasirinktas erdvus, patogus ir komfortiškas laivas – savaime įkvepia malonioms patirtims ir diktuoja šventišką nuotaiką artimųjų rate. Šventėms laive siūlome pusdienio išvykas laivais, su gausiomis vaišėmis bei išskirtiniu laivo dekoravimu.

Išsiilgusiems pažinimo džiaugsmo, šeimos šventes plaukiant laivu paįvairinkite unikaliomis edukacinėmis programomis Juodkrantėje arba Nidoje su profesionalių gidų programomis.
Vertinantiems susibūrimo džiaugsmą – pasiūlysime įdomių programų laivuose: nuo azartiško ir pašėlusio žaidimo „Kazino“ iki itin mėgiamo žaidimo kolektyvams „Kruizas aplink pasaulį“.
Populiari pramoga – plaukiantis vakarėlis ant laivo denio su DJ programa, stilingais užkandžiais ir saulės palydėjimu šokių sūkuryje.
Vandens keliu pasiekus Juodkrantę – pakviesime mėgautis autentiškais skoniais šeimos restoranuose.

Vasaros restoranai Juodkrantėje

Neringos kraštą patogu ir įdomu pasiekti plaukiant laivais, o jeigu čia atostogaujate ilgiau, kviečiame išragauti šeimos restoranų ŽUVELĖ, MALKA ir BLIŪDAS skonių jūras!

Šeimos restoranas Žvejo užeiga „Žuvelė“

Juodkrantėje veikiantis žuvies restoranas ŽUVELĖ yra įsikūręs ypatingoje vietoje – seniausio Kuršių nerijos žvejo Kauneckio sodyboje, kuri jau nuo 2005 m. vasaros metu kviečia pajusti autentiškus šeimos virtuvės siūlomus skonius: šviežios marinuotos, šaldytos prieskoniuotos, keptos krosnyje / keptuvėje / ant žarijų, virtos, rūkytos karštu dūmu ar džiovintos žuvies.

Grill patiekalų mėgėjams – „MALKA pizza & grill“

Šiuolaikiško požiūrio virtuvė „MALKA pizza & grill“, įsikūrusi ant Kuršių marių kranto, kviečia mėgautis išskirtinio skonio picomis ir grilio patiekalais, o vakarėjančią saulę palydėti su vasaros skonių kokteiliais. Čia mėgausitės malkų krosnyje kepamomis picomis, mėsos grilio patiekalais. Jau išragauti ir mylimi patiekalai, užkandžiai ir desertai padės sukurti įsimintiną vakarą su šeima ar bičiuliais. Supanti gamta, išskirtinis vaizdas į marias ir erdvus sodas su pramogomis vaikams taps tobula vieta visai šeimai.

Egzotinių patiekalų mėgėjams – restoranas „BLIŪDAS sushi & bowl“

Pušynų apsuptyje įsikūręs restoranas BLIŪDAS nustebins egzotiškais patiekalais – havajiečių virtuvės tradicijų įkvėptais poke bowls. Tai dubenėlyje pateikiami garinti ryžiai su šviežios ar marinuotos žuvies gabalėliais ir spalvinga daržovių asorti – avokadas, agurkas, jūros dumbliai ir kita, sushi, tailandietiška sriuba bei kitais užkandžiais ir desertais. „Bliūdo“ privalumas – mėgautis maistu išsinešus ten, kur labiausiai norisi valgyti – skrodžiant bangomis plaukiančiame laive, ar saulei leidžiantis pasitinkant saulėlydį tiesiog jūros fone.

Atrasti ramybę savyje, skiriant laiko sau:
NAUJA ERDVĖ Juodkrantėje – „Juodojo kranto SPA ritualai“

Juodojo kranto SPAtai erdvė įsikūrusi gamtos apsuptyje, išsiskirianti savo atmosfera ir tiekiamų paslaugų unikalumu. Šioje erdvėje atliekamos paslaugos – tai ritualai. Erdvė kviečia išbandyti ne tik viso kūno, veido, galvos ar taškinį masažą, bet ir klasikinį masažą su vibroakustiniu ritualu arba holistinį masažą su bioenergetiniu ritualu.

Grožio ritualai: Neringos žolelių vonia, kūno šveitimas, įvyniojimas, karštų akmenų ir smėlio ritualas.
Ramiems ir atpalaiduojantiems pasibuvimams Jūsų šeimos laikui – SPA terasa, kurioje galėsite pasišildyti infraraudonųjų spindulių saunoje, atsipalaiduoti šešiaviečiame hidromasažiniame spa baseine, jaukiai pasisėdėti ir paskanauti egzotinių skanėstų, pasilepinti masažais ir grožio ritualais terasos erdvėje.

O jeigu organizuojate renginius ar veiklas, pasirinkite Vitražų salę – ypatingą erdvę, skirtą įvairiausioms veikloms – stovykloms, judesio, meditacijos, kūrybiniams užsiėmimams, mokymams ar asmeninėms šventėms.

Susigundyti atvykti į Lietuvos pamarį lengva, kai tiek daug veiklų! Tad belieka tik planuoti ir keliauti į neatrastas vietas, ragauti dar nematytų valgių ir lepintis išskirtinėse procedūrose. Praleiskite savo vasarą mėgaudamiesi Lietuvos gamta ir atpalaiduojančiomis veiklomis! Dar nežinote, ką norite pamatyti? Aptarkite savo atostogų planą su patyrusia JOVILA laivų turizmo vadybininkų komanda, kuri padės Jums suplanuoti Jūsų įsimintiną vasaros dieną dar šiemet!

Daugiau informacijos: www.jovila.lt svetainėje.