Valentino diena Klaipėdoje: romantika visiems skoniams

Tai yra straipsnio tęsinys. Grįžti į šio straipsnio pradžią.

Pasimatymas su delfinais

Bent jau mums, vandenų miesto žvėrims, atrodo, kad vienas geriausių pasimatymų taškų visoje Klaipėdoje yra įsikūręs Kopgalyje. Kaip sau norite, bet Lietuvos jūrų muziejus (Smiltynės g. 3) yra romantiška vieta. Įsivaizduojate, vaikštote po akvariumą – švelni prieblanda, jausmingi žuvų judesiai. Vyšnia ant torto – visą vasario mėnesį jūrų muziejaus delfinariumas suteikia nerealią progą dalyvauti pažintiniame užsiėmime „Delfinas – mano draugas” pigiau. Apsilankykite dviese, bet mokėsite tik už vieną asmenį.

Parodykite savo pasijai, kokie meilūs delfinai, tiksliau Juodosios jūros afalinos.

Delfinai / LJM nuotr.

Nepamirškite šiek tiek meilės skirti ir gyvūnams. LJM nuotr.

Meilės prasmės paieškos su „Malina“

Kitą dieną po praūžusio Šv.Valentino savo sielą praturtinti kviečią ir Klaipėdos lėlių teatras (Turgaus g. 9). Teatro kūrybinė grupė kviečia pasinerti į gilesnius savo vidinio pasaulio ieškojimus spektaklyje suaugusiems „Malina“. Pagal Ingeborgos Bachmann romaną pastatytas teatrinis reginys padės išvalyti galvą nuo cukrinių širdelių ir vėl atidžiau pažvelgti į tikrąsias savo vertybes.

Klaipėdos lėlių teatras kviečia į spektaklį suaugusiems. Organizatorių nuotr.

Joga poroje

Sutikite, joga ir meilė – tarpusavyje neblogai derantys ingridientai. Tad kodėl abiejų neišmėginus Šv. Valentino dieną? Šiuo klausimu jums padės „Body Control” studijoje (S.Neries 20) dirbantys treneriai. Gal ir visai neblogas būdas pasipraktikuoti prieš „valentino” naktį…

Meilė ir joga – puikus derinys. Lior Shapira (Unsplash) nuotr.

Valentinas su teptuku

„Tapyba su Meile“ – tai renginys tiesiog norintiems tapyti ir mylintiems meną. Kaip rašo renginio organizatoriai, šiame renginyje gali dalyvauti tiek meno profesionalai, tiek niekada teptuko rankose nelaikę entuziastai. O juk niekada negali žinoti, kokie neatrasti tavo talentai slepiasi po pilka rutina. Kodėl jų neatradus per Šv. Valentiną?

Gal Šv. Valentinas – puiki proga atrasti naują meilę menui? Yannis Papanastasopoul (Pexels) nuotr.

Šv. Valentinas vienišiams

„Jei tau 39 ir tavę dar nieks nemyli, Palanga nepadės…“ – dainuoja Saulius Prusaitis. Tačiau tau gali padėti Klaipėda! Užsienio šalyse jau daugelį metų populiarus susipažinimo renginys vienišoms sieloms jau organizuojamas ir mūsų uostamiestyje. „Speed dating“ arba „Greitasis pasimatymas“, tai renginys tiems, kurie vis dar ieško savo antrosios pusės. Tad kodėl nepamėginus ją surasti meilės dieną? Organizatorių teigimu, apsilankę šiame renginyje, vos per 1 valandą galėsite susipažinti bent su 10 skirtingų vyrų ar moterų. Sutikite, šansai susirasti sau „valentiną” – tikrai neblogi. Ši smagi avantiūra jūsų lauks restorane “XIX amžius” (S. Neries g. 16A). Svarbu! Šiame renginyje gali dalyvayti tik 35 metų sulaukę bei vyresni asmenys.

Meilės dieną Klaipėdoje yra renginių ir vienišoms sieloms. Clem Onojeghuo (Pexels) nuotr.

Čia dar ne viskas – meilės dieną ypatingai paminėti kviečia ir daugiau Klaipėdos erdvių. Visą jų sąrašą rasite čia.

Puslapiai: 1 2