Taksi Kaune: su kuo važiuoti patogiausia ir pigiausia?

Tai yra straipsnio tęsinys. Grįžti į šio straipsnio pradžią.

eTransport

Taksi Kaune

„eTransport“

Šios kompanijos automobilį galima išsikvieti tiek paskambinus telefonu, tiek naudojant programėlę. O žmogus, dirbantys prie šios kompanijos internetinės reklamos strategijos tikrai turi neblogą humoro jausmą. Mat nesvarbu, kokį populiarų Lietuvoje veikiančios taksi kompanijos pavadinimą suvestum į „Google“, pirmoje vietoje vis vien atidurs šios kompanijos pavadinimas su užrašu „Lietuviškas Uberis“, „Lietuviškas Taxify“ ir t.t… Įžūloka, bet drąsu.

Siųskis:  iOS / Android

Skambink: +37061111111


Taksi A&G

„Taksi A&G“

Šios vietinės firmos taksi galima išsikviesti tik senamadiškus būdu – paskambinus telefonu. Tačiau labiausiai ji mums įstrigo dėl to, jog siūlo asmeninio automobilio parvairavimo po vakarėlio paslaugą. Sutikite – visai vertas dėmesio pasiūlymas.

Skambink: +370 37 202255


Einesa Taksi

„Einesa Taksi“

Dar viena vietinė kompanija, kuri siūlo pavežėjimo paslaugas ir turi tikrai gerus atsiliepimus iš klientų. Šios kompanijos taksi galima išsikviesti naudojant programėlę. Beje, ši kompanija taip pat siūlo įdomių paslaugų. Pavyzdžiui, kasdien nuvežti bei parvežti jūsų vaiką iš mokyklos.

Siųskis: iOS / Android


City Taxi

Taksi Kaune

„City Taxi“ / Facebook nuotr.

Dar vien neblogų komentarų internetinėje erdvėje sulaukianti firma. Ši įmonė taip pat siūlo nuosavo automobilio parvairavimo paslaugą po vakarėlio ir net sudarinėja sutartys dėl vaikų vežiojimo į mokyklas ar parvežimo po jų namo. Tad papildomas „bonusas“ jai už tai.

Skambink: 837 311111, +37064833554 arba +37065033554


Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)

Puslapiai: 1 2