Žiedimo pamokos keramikos studijoje Ramūs moliai

„Ramūs moliai“ kviečia Jus tapti kūrėjais ir išmokti žiesti beipasigaminti puodelį, žvakidę, peleninę ar kitą indelį sau arbaartimam žmogui. Keraminiai daiktai suteikia jaukumo namams, o jųgaminimo procesas – ramybę. Mokysitės studijoje su vaizdu į Nerį, o žiedimo meno mokys keramikos ekspertas, profesionalusžiedimo meistras Andrius Sabaliauskas. Pamatysite, kaip besisukantžiedimo ratui iš beformio molio gabalo pasaulį išvysta indas išJūsų fantazijos. Šis kūrybinis procesas suteiks nepamirštamųemocijų. Pradėję žiesti pajusite ypatingą molio magiją!

Kaina: 30 eurų (2 val). Vieno užsiėmimo trukmė – 2val. Užsiėmimo laikas derinamas individualiai. Visos priemonės yra įskaičiuotos, molio ir glazūrų žaliavos, reikiami įrankiai, mokytojo konsultacijos, arbatos ar kavos pertraukėlė.

Daugiau informacijos ir bilietus rasite čia – www.ramusmoliai.lt/ziedimas

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.