YFU Lietuva: daugiau kalbų – arčiau mainų

Pakalbėkim apie P A S A U L Į ! 🌎🌍🌏

Ar žinai, kuo skiriasi mokykla pietų Amerikoje ir Lietuvoje? Ar tikrai belgai labai ramūs, o vokiečiai punktualūs? Kaip Brazilijoje mokiniai sveikinasi su mokytojais? Ką Lietuvos mokyklose pastebi iš Meksikos ar Vokietijos atvykę moksleiviai?

Kalbėti galima ne tik daug, bet ir įvairiomis kalbomis – pasaulis didelis ir mažas tuo pačiu metu! YFU Lietuva mainų moksleiviai, kurie praleido mokslo metus įvairiose pasaulio šalyse, gyvendami vietinėse šeimose ir besimokydami vietinėse mokyklose, dalinsis istorijomis ir nutikimais iš savo mainų metų! Taip pat renginyje išgirsime moksleivių iš Vokietijos ir Meksikos, dabar gyvenančių Lietuvoje, įspūdžius.

Kviečiame ateiti ir iš pirmų lūpų išgirsti, kaip atrodo mainai, kuo jie ypatingi ir kitokie. Griausime mitus ir išduosime paslaptis, kaip kiekvienas moksleivis gali išvykti mainams! Taip pat išgirsite, ką veikia organizacijos YFU Lietuva savanoriai ir sužinosite, kaip prisidėti prie mūsų veiklų.

KADA? Gruodžio 6d. penktadienį, 16 val.
KUR? Vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“
KAS? Laukiami visi, renginys atviras ir nemokamas.

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.