XXV Tarptautinis akordeono festivalis [11.25 programa]

“Vakaris” – Pramogų salė „Pramogų banke“. A. Stulginskio g. 8

Lapkričio 25 d. 19 val.
BILIETAI

MUZIKOS IR ŠVIESŲ MAGIJOS ŠOU
KIMMO POHJONEN
, akordeonas
Suomija

Triuškinanti tamsaus, pirmykščio, instinktyvaus, garsinio teatro lavina“, – taip apie suomį Kimmo Pohjonen atsiliepė kritikai po jo pasirodymo Australijoje (Sydney Morning Herald).
25-ojo Tarptautinio Akordeono festivalio organizatoriai po 14 metų pertraukos pasikvietė unikalų atlikėją ypatingai ir su trenksmu užbaigti jubiliejinį festivalį.
Visame pasaulyje išgarsėjęs Kimmo Pohjonen 2008 metais Vilniaus Akordeono festivalyje sukėlė tikrą audrą, jo muzikos ir šviesų šou pasirodymas nepaliko abejingų.
„Tai nepakartojama“, „Įspūdžių lavina“, „Šamaniškas ritualas“ – taip klausytojai apibudino Pohjoneno šou Vilniuje.
Muzikos avantiūristu vadinamas Suomijos akordeonistas Kimmo Pohjonen padarė revoliuciją akordeono šou muzikoje. Savito garso ir nestandartinio, neretai šokiruojančio, atlikimo maniera pasižymintis atlikėjas, savo tarptautinę karjerą pradėjo 90-ais. Jo koncertuose skamba dinamiškos kompozicijos su drąsiais, naujoviškais ar net baimę keliančiais garsiniais efektais. Jo pasirodymuose dominuoja erdvinis garsas ir ypatingos šviesų instaliacijos kiekvieną kartą siekiant sukurti unikalų šou. Pohjonenas sukūrė elektrifikuotą instrumentą, apimantį efektus, MIDI ir kitą elektroniką.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.