Vynuogių paroda VU Botanikos sode

Vilniuje įsikūręs VU Botanikos sodas kviečia sodininkus, besidominčius Lietuvoje augančių vynuogių perspektyvomis, į jau ketvirtąją Lietuvoje užaugintų Vynuogių parodą. Ją organizuoja Lietuvos vynuogininkų asociacija kartu su VU Botanikos sodu.
Rugsėjo 13-14 d. parodoje bus eksponuojama daugiau nei 100 vynmedžių veislių vaisių, užaugintų Lietuvos vynuogininkų profesionalų bei mėgėjų. Kai kurių veislių uogas bus galima degustuoti, o išsamią informaciją apie visų veislių savybes, auginimą bei priežiūrą teiks jų augintojai.
Atskiro mokesčio dalyvavimui Vynuogių parodoje nėra, lankytojams reikia įsigyti Botanikos sodo bilietą. Paroda vyks VU Botanikos sodo Muziejuje, Kairėnų 45 (su mašinomis patogiausia atvažiuoti iki centrinių kasų nuo Kairėnų gatvės pusės, kur yra nemokama stovėjimo aikštelė (per patį sodą važiuoti negalima), o važiuojant 18, 38, 114 autobusais, išlipti stotelėje Kairėnai).
Bilietų kainos: https://www.botanikos-sodas.vu.lt/lankymas/darbo-valandos
Renginio organizatoriai: Lietuvos vynuogininkų asociacija ir VU Botanikos sodas

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.