Vitalijaus Špokaičio debiutinio albumo pristatymas

-
, A. Strazdelio g. 1, Vilnius

GERAS ŽMOGUS – albumo pristatymas | Vitalijus Špokaitis
Kovo 16 d., 21:00 | Muzikos klubas Tamsta

VITALIJUS ŠPOKAITIS – sąmyšį sukėlęs Dominyko Vaitiekūno sceninis alter ego, kuris, kaip jis pats sako, yra dvasinis influenceris kuriantis šokių muziką ir kviečiantis kiekvieną tapti geresniu žmogumi pačiam sau.

Savo kūryba aš skatinu žmogų atsiknisti nuo savęs, todėl kovo 16 dieną pristatysiu Jums savo debiutinį albumą GERAS ŽMOGUS, kuris skirtas visiems turintiems feisbuką, bet neturintiems laiko. AŠ noriu poruotis, AŠ per daug noriu ir nieko nespėju, ir aišku save dėl visko graužiu – tai mano patirtys, kurias AŠ sudėjau į tekstus, jiems pritaikiau šokių ritmus ir visa tai sugulė į albumą. GERAS ŽMOGUS – tai muzikinė savipagalbos programa, padedanti žmogui tapti geresniu žmogumi pačiam sau.

NIEKAS JŪSŲ NEPAŠVIES APSIŠVIESKIT PATYS
Koncerto programos turinį sudaro 12 žmogiškų problemų – muzikinių kūrinių, kurias asmeniškai išgyveno dvasinis influenceris bei vakarėlių kūrentojas Vitalijus Špokaitis. Jos – neatsiejama mūsų kasdienybės dalis, todėl Vitalijus siekia ne išspręsti problemas, o padėti išmokti su jomis gyventi.
Sceninė programos versija atliekama šmaikščiai imituojant TEDx stiliaus kalbėjimą, muzika mainosi su smagiais pasakojimais apie gyvenimiškas XXI a. emocines žmogaus patirtis. Derindamas kalbėjimą ir šokių muziką projektas pretenduoja inovatyvia forma pristatyti Lietuvoje dar nelabai pažįstamą muzikinį stand-up comedy žanrą.

Taigi, koncerto metu, kartu su Vitalijumi, jūs:
– burbėsite ant gyvenimo ir kokio kito asmens;
– naudodami neurolingvistinio programavimo eilėraštį pabandysite atsikratyti savigraužos;
– paprašysite vidinio kritiko išeiti ir patikrinsite, ar jis nestrigs prie baro;
– mokysitės, į ką reikia įsitverti, kai jus kas nors bučiuoja, o po to nebebučiuoja;
– aptarsite, kas mus gyvenime labiausiai erzina;

Pirkdamas bilietą į renginį, neprieštaraujate, kad būsite filmuojamas ir fotografuojamas, o nuotraukos viešinamos, žiniasklaidoje ar socialiniuose tinkluose.
STALIUKŲ REZERVAVIMAS VILNIUJE | +370 680 21 534 arba club@tamsta.com
Rezervacija papildomai nekainuoja, laikoma iki 20:00. Staliukai rezervuojami tik įsigijus bilietą.

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.