Virškinimo sistema – ypatingo dėmesio zona

Mitybos ekspertė, lektorė, Gintarė Jonaitytė ir Sonata Martutaitienė: trenerė – kineziterapeutė, UAB „Stuburo studija“ įkūrėja ir vadovė, kviečia Jus į seminarą „VIRŠKINIMO SISTEMA – YPATINGO DĖMESIO ZONA“ gruodžio 06 d. (PENKTADIENĮ) 18:30 – 20:30 Vilniuje, naujoje sąmoningumo ugdymo studijoje „InMind“.

KĄ SUŽINOSITE IŠ SEMINARO:

* Kodėl mūsų virškinimo ir šalinimo sistema išsiderina – kaip to išvengti ?
*Rėmuo, graužiantis skausmas skrandyje, vidurių užkietėjimas, žarnyno dujos – atsakei nors į vieną taip, šis seminaras kaip tik tau
*Ką valgyti, o ko vengti esant skirtingiems negalavimams (opaligė, refliuksas, padidėjęs skrandžio rūgštingumas, dirgliosios žarnos sindromas, vidurių užkietėjimas)
* skirtingi fiziniai atsipalaidavimo pratimai – skirtingam virškinimo sistemos negalavimui (top 5 pratimai).

Bilietai čia: https://www.ambervita.net/produktas/seminaras-virskinimo-sistema-ypatingo-demesio-zona/

APIE LEKTORIUS:
Gintarė Jonaitytė, yra akredituota (T.C.Campbell „Nutritional studies center, Stanfordo universitetas, „Child nutrition and cooking“, JAV) mitybos ekspertė, sveikos gyvensenos, lėto natūralaus gyvenimo būdo propaguotoja, asmeninės mitybos praktikė, lektorė. Šiuo metu gilinu žinias biomedicinoje „ASNH“ (American School of Natural Health) universitete, endobiogeninėje medicinoje (LSMU) ir „know – how“ technologijomis maisto auginime, gamyboje, vartojime, epigenetikoje. Vedu sąmoningos, asmeninės – motyvuojančios mitybos, sveiko maisto ruošimo praktines pamokas, seminarų ciklus „Apie sveiką maistą ir jo poveikį sveikatai“, „Sveiko maisto ABC“, „CUKRUS – narkotikas Nr.1“, „Priklausomybė KAVAI – kaip jos išvengti“? „Visa tiesa apie ….“ (miltus, vandenį, Omega 3, omega 6), „Valgyti Negalima sustoti“ ir pan., teikiu asmenines, grupines sveikatos ugdymo ir gydymo maistu konsultacijas, sudarinėju mitybos ar mitybos su sportu programas tiek visavalgiams, tiek specifinių poreikių turintiems ar ieškantiems klientams. Naujausios programos natūraliam lieknėjimui – https://www.ambervita.net/produkto-kategorija/colonwell-skaidulos-tavo-gyvenimui-be-ligu/.
Aš esu prieš bet kokias DIETAS, o už personalizuotą prevencinę mitybą.
Kiekvienas susitikimas su maistu virtuvėje, kuriant naujus receptus ar su žmogumi, jį konsultuojant – atskiras malonus puslapis, kuris pilnas spalvų, potyrių, pokyčių – GYVENIMO! Plačiau – www.ambervita.net.

Sonata Martutaitienė: trenerė – kineziterapeutė

Ji yra STUBURO STUDIJA įkūrėja ir vadovė, instruktorė – kineziterapeutė. Sonata pataria, kad „tikrai nebūtina įsikibti į vieną sportą ir juo užsiimti mėnesių mėnesiais. Veikite tai, kas jums patinka, pavyzdžiui, mėnesį lankykite baseiną, kitą – išbandykite mankštą sporto klube, trečią atlikite tempimo pratimus namuose… Labai gerai, jeigu judėjimas bus įvairiapusis. Lietuviai dažniausiai nusiperka sporto klubo abonementą, kartą per dieną pasportuoja, užsideda pliusiuką ir likusį laiką sėdi prie kompiuterio“ (https://www.zmones.lt/naujiena/kineziterapeute-sonata-martutaitiene-sporto-klubo-abonementas-sveikatos-nesuteiks.a292754a-342a-11e9-86a7-aa000054c883). Sonata daug laiko ir resursų investuoja į kokybiškas žinias:
2014 – 2018 m. | Kūno kultūros ir sporto departamentas | Kūno kultūros ir sporto veiklos leidimas
2001 – 2004 m. | Vilniaus kolegija | Kineziterapija, profesinis bakalauras
2008 – 2010 m. | Lietuvos kūno kultūros akademija | Kineziterapija, bakalauras​.
Nuolat papildo ir gilina savo žinias profesinio tobulinimo kursuose (http://www.stuburostudija.lt/sonata-martutaitien278.html).

Su meile ir sveikata
Gintarė & Sonata

Laukiame visų!

DATA: 2019.12.06 (penktadienį);
LAIKAS: 18:30 – 20:30 val.
KAINA: 15 Eur./vienam, 25 Eur./dviems, mokant grynais atvykus į seminarą.
VIETA: InMind.lt Sąmoningumo ugdymo studija, Saltoniškių g. 31, Vilnius, Lithuania
REGISTRACIJA (privaloma dėl riboto vietų skaičiaus už tokią kainą):
ambervita@ambervita.net, +37061527522

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.