Vilniaus šviesų festivalis | 01 25-28

1323 m. sausio 25-ąją kunigaikštis Gediminas išsiuntė vieną iš garsiųjų savo laiškų, taip Europos akyse tarsi apšviesdamas šį iki šiol vakarų europiečiams mažai pažintą kraštą ir visiems laikams įrašydamas Vilnių į Senojo žemyno žemėlapį. Ši data laikoma Vilniaus gimtadieniu.

Vilniaus gimtadienis kasmet švenčiamas šviesiai ir ryškiai – Vilniaus šviesų festivalio metu. Šiemet festivalis sugrįžta į Vilnių sausio 25-28 dienomis.

Modernios šviesos instaliacijos, naujųjų medijų menas ir architektūros bei šviesos sintezė transformuoja senamiestį ir centrinę miesto dalį. Gatves, skverus ir viešąsias erdves užlieja ryškios šviesos, atskleisdamos visą Vilniaus žavesį.

Visi festivalio eksponatai veiks ir bus prieinami nuo 17:00 val. iki 23:00 val. Visą informaciją apie instaliacijas rasite čia: https://lightfestival.lt/instaliacijos/ , o kad nieko nepraleistumėte, siūlome eiti festivalio organizatorių sudarytu maršrutu: lightfestival.lt/marsrutas/

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.