Kalėdų eglės įžiebimas Vilniuje 2022

Vilniaus Kalėdų eglės įžiebimas

, Katedros aikštė, Vilnius
Lapkričio 26-ąją, šeštadienį, 19.00 val. susitikime Vilniaus Katedros aikštėje, kur lauksime akimirkos, kuomet nušvis sostinės ir visos Lietuvos Kalėdų simbolis!
Vilniaus eglė šiemet kvies pasitikti Vilniaus 700-ąjį jubiliejų. Šių metų meninė Kalėdų eglės kompozicija yra elegantiškas trijų aukštų jubiliejinis tortas, simboliškai papuoštas 700 žvakučių.
Belaukiant įsižiebsiančios svarbiausios vakaro staigmenos, scenoje pasirodys garsūs Lietuvos atlikėjai: Merūnas, Jessica Shy ir Augustė Nombeko, Monika Linkytė, Vidas Bareikis, Eugenijus Chrebtovas, Erica Jennings, Jovani, Mantas Jankavičius ir kiti.
Šis įstabus reginys į sostinę atneš džiugesį, paskelbs šventinio sezono bei „Kalėdos sostinėje 2022“ renginių pradžią ir kvies pasitikti laukiamiausias metų šventes!
Beje, kad šventę pasiekti ir iš jos sugrįžti namo būtų lengviau, viešasis transportas kursuos ilgiau, kai kuriuose maršrutuose jis bus talpesnis, o nuo 15 iki 24 valandos viešuoju transportu bus galima važiuoti nemokamai!

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.