Vasaros terasos sezono uždarymo savaitė | JAZZU

, Vilniaus g. 39 Vilnius
„Kiek čia tų vasarų mums liko“, – su šypsena savo mamos mėgiamą frazę pakartoja dainininkė Jazzu, kviesdama dar nepaleisti šiltų vakarų ir rugsėjo 24 dieną susiburti į sezono uždarymą arba kitaip – vasaros pratęsimą „Vasaros terasoje“.
Šioje erdvėje birželį, iškart po karantino, Jazzu atliko savo akustinę, intymią programą. O šįkart rengia didesnį, trankų, siautulingą pasirodymą su visa muzikantų ir pritariančiųjų vokalistų grupe.
Paveiki Jazzu kūryba ir jos išskirtinis balsas visuomet pripildo orą milijonais emocinių avatarų, o betarpiškas bendravimas su publika leidžia pasijusti asmeniniame atlikėjos vakarėlyje.
Šis koncertas bus tikra šventė ir joje nuskambės ne tik didžiausi Jazzu hitai, nes pandemijos paveikto muzikos industrijos sąstingio metu atlikėja kaip tik išgyveno kūrybinį aktyvumą. Pakeliui – ne viena nauja jos daina.
_______________________
Vartai 18.30
Koncertas 20.00
_______________________
Dėl staliukų rezervacijos reiktų kreiptis šiuo numeriu +370 (695) 76 560‬ nuo 12.00 iki 18.30 darbo dienomis
Renginio vietoje asmenys, vyresni nei 6 m., privalo dėvėti nosį ir burną dengiančią apsaugos priemonę. Į renginį neįleidžiami karščiuojantys, turintys ūminių kvėpavimo takų ar infekcinėms ligoms būdingų simptomų asmenys, bei asmenys, kuriems nėra pasibaigusi privaloma izoliacija. Nerekomenduojame lankytis rizikos grupės asmenims ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis, nurodytomis sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąraše, patvirtintame Lietuvos respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. kovo 23 d. Įsakymu nr. V-483 „dėl sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąrašo patvirtinimo. Įėjus prašome laikytis socialinio 1 m atstumo tarp lankytojų“.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.