Vakcina #tphave-19

, Paribio g. 12 Vilnius

Praėjus metams nuo pirmojo karantino pradžios, visų mūsų pastangų dėka, Covid-19 tampa lengviau įveikiamu ir Kovo-19 dieną užleidžia vietą elektroninei šokių muzikai ir menui skirtam vakarui.
Priešnuodis, vėl atversiantis duris į mūsų įprastą gyvenimo ciklą, prisotintą nevaržomų ir ilgai lauktų linksmybių yra itin paprastas ir veiksmingas – tai būriavimosi ir šventimų atidėjimas.
Visai žmonijai, ypatingai Lietuvai, kaip niekad kritiniu momentu mes sugebėsime priimti teisingiausią, gyvybes gelbstintį sprendimą – nesant svarbiam reikalui likti namuose ir saugotis tam, kad visi būdami gyvi ir sveiki galėtume sulaukti Vakcinos #TPHAVE-19.
📢 Prisijunk: http://bit.ly/JOIN-TPHAVE-19
[EN]
After the year of waiting and our effort, Covid-19 finally became more manageable. On March 19th it gives the way for the long-awaited weekend, dedicated to the electronic dance music and art.
The cure, which will re-open doors to our ordinary life, saturated with unrestrained and long-awaited fun, is really simple and effective – no gatherings and celebrations for now.
It is a critical moment for all of humanity and Lithuania in particular. We have to make a right, life-saving decision, so that we all could dive deep into the Vaccine #TPHAVE-19.
🔨 Techno Spread
TBA
🛸 Psy Spread
TBA
💥 Hard Spread
TBA
🖼️ Art Spread
TBA
⛱️ Vibe Spread
TBA
🧪 Experimental Spread
TBA
Place: Paribio g. 12, Vilnius
Date: 2021.03.19 (Friday)
Start: 22:00
End: 06:00
Face & vibe control
Entrance: N-18
Alcohol: N-20
🖌 Design: Meda Dargytė (Raving Underground)
https://www.behance.net/medadargyte
Follow us on Facebook:
https://www.facebook.com/undergroundraving303/
https://www.facebook.com/ravingunderground303
Instagram: www.instagram.com/raving.underground
Soundcloud: www.soundcloud.com/raving-underground
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC7cCPfT3Y-d0ZHiw8d2jUZw
Links:
www.ravingunderground.com
www.undergroundravers.lt
💌 Write us: ravingunderground@gmail.com

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.