The Roop | Trakų pilis

Grupė „The Roop“, skinanti vieną pergalę po kitos ir sėkmingai žengianti tarptautiniu muzikos keliu bei be galo pasiilgusi gyvų susitikimų su savo klausytojais, kviečia į du koncertus: rugpjūčio 17 dieną Kaune, svetingumo komplekse „Monte Pacis“, ir 18 dieną Trakų pilies kieme.

2020 m. grupės kelyje netrūko bangavimų, tačiau „The Roop“ sėkmingai stojo akistaton su galingomis bangomis ir prisijaukino jas. Atlikėjai triumfavo daugelio šalių surengtuose vietiniuose „Eurovizijos“ konkursuose, o dainos „On Fire“ klipą jau dabar gali pamatyti Vokietijos, Austrijos ir Šveicarijos MTV kanalo žiūrovai. Vasaros pradžioje grupės nariai išvyko į kūrybinę stovyklą, toliau nuo miesto šurmulio ir greito, nors karantino ir pakoreguoto, gyvenimo tempo. Pabuvimas su savimi ir atsidavimas kūrybai subrandino naujų puikių dainų, kuriomis „The Roop“ jau netrukus dalinsis su savo klausytojais.

Rugpjūčio 17 dieną Kaune, svetingumo komplekse „Monte Pacis“ erdvėje, ir 18 dieną Trakų pilies kieme rengiamuose koncertuose nuskambės ir visų geidžiamiausias hitas „On Fire“, ir ankstesnis sėkmingas eurovizinis šūvis „Yes, I do“, ir romantiškasis kūrinys „Ufo“ bei daugelis kitų dainų.
Dėmesio – koncertų lankytojų skaičius labai ribotas!

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.