THE BEST OF ED SHEERAN

, Vilniaus g. 30, Vilnius

Koncertas „The Best of Ed Sheeran“. Turime garbės pranešti, kad atsivežame tiesiai iš Didžiosios Britanijos unikalų projektą, pripažintą geriausiu pasaulyje Ed Sheeran tributu!

Koncerto metu skambės visos populiariausios kultinio Edo Sheerano dainos, kaip antai, Bad Habits, Thinking Out Loud, Castle on The Hill, Shivers, Perfect, Shape of You ir daugelis kitų pasaulinių hitų. Tai – kūriniai, su kuriais auga kartos, kurie paliečia kiekvieną jautrią sielą ir muzikai neabejingą klausytoją.

Išskirtinumas tame, jog unikalią programą su didžiule meile žiūrovui atliks pats Daniel East, atlikėjas iš Didžiosios Britanijos, pelnęs paties Ed Sheeran prižažinimą ir renkantis anšlagines sales net 15 šalyse, įskaitant Europos žemyną bei JAV.

“The best of Ed Sheeran“ – tai unikali galimybė pasijusti tarsi Ed Sheeran koncerte, kupiname nevaržomos ekspresijos, meilės, aukščiausio meistriškumo ir prasikverbimo į kiekvieno žiūrovo širdį.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.