The Bad Tones albumo Is It Good Enough? pristatymas

, Vilniaus g. 39 Vilnius

Liepos 12 dieną Vasaros terasoje pasirodys The Bad Tones – psichodelinio roko ketveriukė iš Latvijos. Čia grupė prisatys savo naujausią albumą „Is It Good Enough?“.
Tai – debiutinis grupės albumas, kurio sentimentalus ir lengvas skambesys, kupinas įvairių emocijų ir muzikinių struktūrų nukels klausytojus į jų svajonių pasaulį.

Nuo 2013 metų Latvijos muzikos scenoje aktyviai veikiančios ketveriukės, anksčiau žinomos „The Pink Elephant“ vardu, diskografijoje būsimas albumas „Is It Good Enough?“ bus ketvirtas grupės kūrybos rinkinys.
Savo klausytojų ratą sėkmingai buriantys daugumoje Europos šalių, kaimyninės šalies kūrėjai atpažįstami ir Lietuvoje. Surengę ne vieną koncertą mūsų šalyje, „The Bad Tones“ nariai scena dalinosi bei gerus ryšius iki šiol palaiko su grupėmis „Garbanotas“, „Arklio Galia“, „Abudu“ bei kitomis.

Kartu su „The Bad Tones“ terasoje pasirodys dar viena latvių grupė – The Coco’nuts. Tai – net septynetas kūrybingų asmenybių vienoje scenoje, kurias muzikos jungia funk, indie, blues-rock ir alternatyvaus džiazo stilių garsai.

18.30 atveriam vartus
20.00 THE COCO’NUTS
21.00 THE BAD TONES

STALIUKŲ REZERVACIJA
Priimama telefonu +370 (694) 46 654, darbo dienomis 12:00 – 19:00.
Rezervacijos sąlygos:
– kaina – 10 € žmogui, bet ne mažiau kaip 40 € už stalą;
– visa ši suma gali būti išnaudojama bare gėrimams. Neišnaudotos sumos likutis nėra grąžinamas, o viršytas limitas apmokamas grynais/kortele;
– rezervacijos suma apmokama atvykus į Vasaros Terasą.
– bilietai parduodami tik renginio dieną, prie įėjimo. Bilieto kaina – 3 Eur.

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.